• Hírek

U16: magyar diadallal ért véget a moszkvai torna
2013. augusztus 17., 16:54

Negyedik mérkőzését is megnyerte a nyolccsapatos Valentin Ivanov emléktornán a magyar U16-os válogatott. Szepessy László csapata a döntőben a bolgárokat győzte le.

Döntőt játszik Moszkvában az U16-os válogatott
2013. augusztus 16., 17:51

Szepessy László együttese harmadik meccsét is 1-0-ra nyerte meg az oroszországi nyolccsapatos nemzetközi tornán.

U16: tartalmasan töltötte szabadnapját a csapat
2013. augusztus 15., 21:53

Utolsó csoportmeccse előtt Moszkvával ismerkedett meg az oroszországi felkészülési tornán szereplő U16-os válogatott.

Két meccs után hibátlan az U16-os válogatott
2013. augusztus 14., 18:00

Szepessy László együttese 1-0-ra legyőzte a skótokat a moszkvai nemzetközi torna második játéknapján.

Győzelemmel kezdett Moszkvában az U16-os válogatott
2013. augusztus 13., 22:30

Az oroszországi nemzetközi torna első meccsén Ciprus volt az ellenfél, válogatottunk Dragóner Filip góljával 1-0-ra győzött.

Második helyen zárt Telkiben az U16-os válogatott
2013. május 24., 12:25

A Telkiben rendezett UEFA Development Torna utolsó játéknapján az U16-os válogatott 4-0-ás vereséget szenvedett a svájciaktól.

A szlovénokat is legyőzte az U16-os válogatott
2013. május 22., 18:56

Az UEFA Development Torna második mérkőzésén a magyar válogatott 3-1-re győzte le a szlovén korosztályos csapatot.

U16: magabiztos győzelem az örmények ellen
2013. május 21., 20:59

U16-os válogatottunk egy négyes tornán szerepel a héten Telkiben, az első meccsén az örményekkel játszott és aratott 4-1-es győzelmet.

Gyors góllal nyertek az osztrákok
2013. május 02., 19:42

U16-os válogatottunk a keddi, ausztriai mérkőzés után ma Mosonmagyaróváron mérkőzött meg az osztrák korosztályos csapattal.

A hajráig bírtuk a nyomást Ausztriában
2013. április 30., 22:49

U16-os válogatottunk 1-0-ás vereséget szenvedett az osztrák korosztályos csapattól.

Nyolc gólt rúgott az U16-os válogatott
2012. február 15., 11:21

Korosztályos csapatunk fölényes győzelemmel zárta négynapos telki edzőtáborozását.

Legyőzte Moldovát az U16-os válogatott
2012. február 13., 13:11

U16-os válogatottunk Telkiben játszott győztes felkészülési mérkőzést.

Kimaradtak a helyzetek az olaszok ellen
2011. december 11., 12:12

U16-os válogatottunk lejátszotta utolsó mérkőzését az izraeli nemzetközi tornán.

Második meccsén is döntetlent játszott az U16-os válogatott
2011. december 09., 12:12

A szerbek elleni 2-2 után a házigazda Izrael ellen 1-1-es döntetlennel zárt a válogatott.

Izraelbe utazott az U16-os válogatott
2011. december 06., 17:12

Utánpótlás-válogatottjaink idei programját az U16-os csapat izraeli nemzetközi tornája zárja.

Döntetlennel zárta edzőtáborát az U16-os válogatott
2011. november 23., 20:11

U16-os együttesünk szerdán a szlovák Zilinával mérkőzött meg Telkiben.

Négy gólt szerzett az U16-os válogatott
2011. november 22., 17:08

Válogatottunk a szlovákiai Besztercebánya korosztályos csapatával mérkőzött meg Telkiben.

Legyőzte a románokat az U16-os válogatott
2011. október 26., 18:00

U16-os válogatottunk küzdelmes meccsen, egy látványos góllal győzte le a román korosztályos csapatot Telkiben.

U16: két mérkőzés a románok ellen
2011. október 25., 10:10

U16-os válogatottunk szerdán és csütörtökön Telkiben mérkőzik meg a román korosztályos együttessel.