Harmadik lett elitkörös csoportjában a női U17-es válogatott

2018. május 19., 13:11

Női U17-es válogatottunk lejátszotta utolsó mérkőzését a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörben, és a szerbektől elszenvedett vereséget követően harmadikként zárta a tornát.

Női U17: Magabiztos győzelemmel folytattuk az elitkört

A hazai rendezésű Eb-selejtező elitkör második fordulójában a női magyar U17-es válogatott remek játékkal aratott 3–0-s győzelmet Csehország legjobbjai ellen.

Vereséggel kezdtük a női U17-es elitkört

A magyar válogatott hiába játszott kezdeményezőbben, mint az olasz, a vendégek mindkét lehetőségüket gólra váltották a második félidőben és megnyerték a két csapat büki elitkörös összecsapását.

• Hírek

Balszerencsés vereség Lengyelországtól
2018. március 08., 15:14

Az Eb-selejtező elitkörre készülő női U17-es válogatottunk a lengyeleket fogadta felkészülési mérkőzésen Óbudán, a III. ker. TVE pályáján.

Gólzáporos meccsen maradtunk alul a lengyelek ellen
2018. március 06., 17:57

Női U17: döntetlen az osztrákok ellen
2018. március 01., 17:12

A hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörre készülő női U17-es válogatott Bükön lépett pályára csütörtökön.

Női utánpótlás: sorsoltak az Eb-selejtezőkre, két elitkört rendezünk
2017. november 24., 11:21

Nyonban a mai napok elkészítették a női U17-es és U19-es válogatottak jövő őszi Európa-bajnoki selejtezőinek csoportbeosztását, valamint a tavaszi elitkör sorsolását.

Női U17: Európa legjobbjai közé sorolták a válogatottat
2017. november 24., 10:57

Az UEFA elkészítette a női U17-es és női U19-es Eb-selejtező elitkör november 24-i sorsolásának kiemelését.

Női U17: reményt ad a válogatott sikere
2017. október 02., 13:24

A Schumi Dorottya vezette női U17-es válogatott hibátlan mérleggel, kapott gól nélkül nyerte meg Eb-selejtező csoportját múlt héten, legyőzve a favorit norvégokat is.

MérkőzésekNői U17: Hatalmas bravúrral csoportelső a válogatott
2017. szeptember 28., 19:52

A Schumi Dorottya vezette magyar női U17-es válogatott 1-0-ra legyőzte a favorit norvégokat a hazai rendezésű Eb-selejtező torna utolsó játéknapján Bükön, és csoportelsőként jutott a tavaszi elitkörbe.

MérkőzésekNői U17: Az újabb győzelemmel már az elitkörben a válogatott
2017. szeptember 25., 18:50

A magyar női U17-es válogatott pénteken a Bulgária ellen győzelemmel kezdte meg szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán, és a Moldova elleni keddi siker már azt jelenti, hogy Schumi Dorottya csapata kiharcolta az elitkörbe jutást.

MérkőzésekNői U17: Gyorsan eldöntöttük a nyitómeccset
2017. szeptember 22., 19:35

A magyar válogatott bő negyedóra után már négy góllal vezetett a bolgárok ellen a női U17-es Eb-selejtező büki mérkőzésén.

CsapatNői U17: Péntektől az elitkörért játszik a válogatott
2017. szeptember 21., 14:46

A magyar női U17-es válogatott pénteken Bulgária ellen kezdi meg szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán.

ArchívumNői U17: Értékes döntetlen Portugália ellen
2017. szeptember 07., 19:48

A magyar női U17-es válogatott felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott Portugália korosztályos legjobbjai ellen idegenben.

ArchívumNői U17: Nem sikerült megőrizni a vezetést Portugália ellen
2017. szeptember 05., 19:30

A magyar női U17-es válogatott nemzetközi felkészülési mérkőzéseken vesz részt 2017. szeptember 4-8. között Portugáliában.

ArchívumNői U17: Hétgólos győzelem a románok ellen
2017. augusztus 24., 14:11

Női U17-es válogatottunk csütörtökön délelőtt lejátszotta második határmenti mérkőzését is a románokkal, ezúttal Kisjenő volt a helyszín.

ArchívumNői U17: Magabiztos győzelem Románia ellen
2017. augusztus 22., 20:54

Az Eb-selejtező torna előtt álló női U17-es válogatottunk kedden Gyulán mérte össze erejét a románok korosztályos csapatával.