Hírkereső

Aktualitások

Telkiben edzőtáborozott az U18-as válogatott

Utolsó alkalommal edzőtáborozott Szélesi Zoltán szövetségi edző vezetésével a férfi U18-as válogatott.

Telkiben indította az évet az U18-as válogatott

Megtartotta idei első összetartását az U18-as válogatott Szélesi Zoltán szövetségi edző irányításával.

Visszavágtunk Gyirmóton a szlovákoknak

Férfi U18-as válogatottunk 1-0-s győzelmet aratott utolsó szezonbeli mérkőzésén a szlovákok ellen Gyirmóton.

Egy gól döntött a szlovákok javára

Férfi U18-as válogatottunk kedden Dunaszerdahelyen játszott felkészülési mérkőzést a szlovákokkal.

Jobban használták ki a helyzeteiket Telkiben az osztrákok

Férfi U18-as válogatottunk 3-2-es vereséget szenvedett az Ausztria korosztályos csapata ellen lejátszott felkészülési mérkőzésen.

Egygólos bosnyák győzelem Telkiben

Férfi U18-as válogatottunk 1-0-s vereséggel zárta a bosnyákok elleni felkészülési mérkőzését Telkiben.

Döntetlennel kezdte az idényt az U18-as válogatott

U18-as válogatottunk Molnár Csaba góljával a szünetben még vezetett Szkopjéban, a házigazda északmacedónok elleni felkészülési mérkőzésen, de ellenfelünk a második félidőben egyenlített, így 1-1-es döntetlennel ért véget a találkozó.

Háromgólos vereséggel zárt az U18-as válogatott

Férfi U18-as válogatottunk Luxemburgban játszott felkészülési mérkőzést az Eb-selejtező elitkörére készülő U19-es hazai csapattal.

U18: Győzelem a podgoricai évzárón

Férfi U18-as válogatottunk Sebe Botond második félidei találatával 1-0-ra legyőzte Montenegrót a két csapat podgoricai felkészülési mérkőzésén.

Másodjára is döntetlen az osztrákok ellen

Férfi U18-as válogatottunk ezúttal gól nélküli mérkőzést játszott Szombathelyen Ausztria korosztályos csapatával.

U18: Döntetlen az osztrákok ellen

Ausztria ellen lépett pályára U18-as válogatottunk felkészülési mérkőzésen Szombathelyen. A találkozón a mieink szerezték meg a vezetést, az ellenfél azonban a hajrában egyenlíteni tudott, így 1-1-s döntetlen született.

U18: két mérkőzés az osztrákok ellen

A Babó Levente vezette férfi U18-as válogatott kedden és csütörtökön Szombathelyen mérkőzik meg Ausztria korosztályos csapatával.

U18: Magyar győzelem Budaörsön

U18-as válogatottunk 2-1-re legyőzte az üzbég együttest a két csapat budaörsi felkészülési mérkőzésén.

U18: Négygólos döntetlen az üzbégek ellen

Férfi U18-as válogatottunk az üzbégekkel játszott felkészülési mérkőzést Csákváron, és Klausz Milán duplájával 2-2-es döntetlennel zárta a találkozót.

Pályán az U16-os és az U18-as válogatott

A Sándor György vezette U16-os együttes a cseheket fogadja Újpesten, Babó Levente csapata, az U18-as válogatott Üzbegisztán ellen lép pályára Csákváron és Budaörsön.

U18: 1-0-s vereség Szlovákiában

Felkészülési mérkőzésen lépett pályára a férfi U18-as válogatott augusztus 10-én, szerda délután Szlovákia ellen. A dunaszerdahelyi mérkőzésen csapatunk 1-0-s vereséget szenvedett.

Dunaszerdahelyen lép pályára az U18-as válogatott

A férfi U18-as válogatott Szlovákia ellen játszik felkészülési mérkőzést augusztus 10-én, szerdán, 17 órától.

Székelyföldön játszott az U18-as válogatott

A 2005-ös születésű játékosokból álló együttes a Csíkszeredán, a helyi U18-as csapat ellen játszott felkészülési mérkőzést szombat délután.

U18: Egygólos vereséggel zárt Svédországban a válogatott

A házigazdák 1-0-ra győzték le korosztályos válogatottunkat az idény utolsó felkészülési mérkőzésén.

U18: Vereség az első svédországi mérkőzésen

Férfi U18-as válogatottunk lejátszotta első svédországi felkészülési mérkőzést, ellenfele a finn válogatott volt.

Az első félidőben győztek a dánok

U18-es válogatottunk szombaton újra megmérkőzött Dánia együttesével. A felkészülési találkozón 2-0-s dán siker született.

U18: Szétesett a hajrára a válogatott játéka

U18-as férfiválogatottunk szerda este Dániát fogadta a Budaörsi Városi Stadionban, és az első félidő kiegyenlített játékát követően, a hajrában kapott három góllal 5-0-s vereséget szenvedett.

U18: Másodjára is győzelem a bolgárok ellen

Másodszor is megmérkőzött egymással a magyar és a bolgár U18-as válogatott Telkiben. A vendégek az első félidőben vezetést szereztek, de a mieink a fordulás után Kiss Norbert duplájával fordítottak, és 2-1-re nyertek.

Egy góllal legyőzte a bolgárokat az U18-as válogatott

Férfi U18-as válogatottunk Yaakobishvili Antal első félidei duplájával 2-1-re legyőzte a bolgárokat felkészülési mérkőzésen, az MLSZ telki edzőközpontjában.

Feszült meccsen döntetlen Georgia ellen

Férfi U18-as válogatottunk sok helyzetet kialakított a Georgia elleni debreceni felkészülési mérkőzésen, de egyet sem tudott kihasználni közülük, így döntetlennel zárult a találkozó.

U18: Egy büntető döntött Georgia javára

Férfi U18-as válogatottunk kedden Balmazújvárosban játszott felkészülési mérkőzést Georgia válogatottja ellen. A mieink végig mezőnyfölényben futballoztak, a végén mégis a vendégek örülhettek győzelemnek.

U18: Másodszor is legyőztük Montenegrót

Férfi U18-as válogatottunk kettős győzelemmel zárta az évet, a keddi 1-0-s sikert követően csütörtökön 2-1-re győzte le a montenegrói együttest.

U18: Szép góllal nyertünk Montenegró ellen

Férfi U18-as válogatottunk Tóth Tamás Vid első félidei góljával 1-0-ra legyőzte a montenegrói korosztályos csapatot.

Pályán az U15-ös és az U18-as válogatott

Kedden és csütörtökön is pályára lép a két utánpótlás-válogatottunk. A fiatalabbak az észak-macedónokat, az idősebbek a montenegróiakat fogadják.

Legyőzte Svájcot az U18-as válogatott

Az Oross Márton irányította magyar U18-as válogatott mindkét félidőben bevette egyszer a jó erőkből álló svájci együttes kapuját, a vendégek csak egy góllal tudtak válaszolni.

U18: Másodszor is döntetlen Észak-Macedónia ellen

Férfi U18-as válogatottunk gyorsan előnybe került a macedónok elleni gyirmóti felkészülési mérkőzésén, de a vendégek még a szünet előtt fordítottak, így Fábián Bence második félidei találatával csak a döntetlent tudtuk megszerezni.

A végére maradt a magyar gól Észak-Macedónia ellen

Férfi U18-as válogatottunk Rácz Balázs 96. percben szerzett találatával harcolta ki az 1-1-es döntetlent az északmacedónok elleni gyirmóti felkészülési mérkőzésen.

Gyors gólok után döntetlen az írek elleni visszavágón

Férfi U18-as válogatottunk két gyors gólt szerzett az írek elleni csütörtöki felkészülési mérkőzésen a BVSC-pályán, a vendégek azonban a hajrához közeledve büntetőből döntetlenre mentették a meccset.

U18: Kétgólos vereség az írektől

U18-as válogatottunk idénybeli második összetartásán lejátszotta első nemzetközi mérkőzését, az ellenfél az ír válogatott volt a BVSC-stadionban.

Az írekkel játszik az U18-as válogatott

Az Oross Márton vezette együttes kedden és csütörtökön a BVSC-stadionban fogadja az ír korosztályos csapatot felkészülési mérkőzésen.

U18: Indul a felkészülés a jövő év tétmérkőzéseire

A 2004-es születésű labdarúgókból álló U18-as válogatottat egy nagy lehetőségtől fosztotta meg tavaly a világjárvány, az U17-es Európa-bajnokságot ugyanis nem rendezte meg az UEFA, így elmaradtak a korosztály tétmérkőzései.

Remek első félidei játékkal győztük le a románokat

Férfi U18-as válogatottunk csütörtökön ismét összemérte az erejét a román korosztályos csapattal, ezúttal Debrecenben. A mieink 2-0-s előnyre tettek szert az első félidőben, és végül 2-1-re megnyerték a találkozót.

U18-as döntetlen a románok ellen

Tímár Krisztián csapata korán vezetést szerzett Balmazújvárosban, de végül be kellett érnie a döntetlennel.

Ecuador elleni vereséggel ért számunkra véget a vb

A magyar válogatott lejátszotta utolsó csoportmérkőzésén a brazíliai U17-es világbajnokságon. Bár ezen a találkozón is két gól lőtt és vezetett csapatunk, végül Ecuador 3-2-re győzött, így nem jutott tovább a nyolcaddöntőbe.

U17-es vb: Megragadni az utolsó esélyt

A magyar válogatott pénteken, közép-európai idő szerint 21.00 órakor játssza utolsó csoportmérkőzését az U17-es világbajnokságon, Brazíliában. A győzelem biztos továbbjutást jelentene, az egy ponttal kevés esély maradna a csoportból való továbblépésre.

Döntetlent játszottunk Ausztráliával a vb-n

A magyar válogatott lejátszotta második mérkőzését a brazíliai U17-es világbajnokságon. Bár a szünetben két góllal vezettünk, az ausztrálok a fordulás után egyenlítettek, 2-2 lett a végeredmény.

U17-es vb: Kézben tartaná sorsát a magyar válogatott

Preisinger Sándor együttese kedden az ausztrálok ellen folytatja szereplését a brazíliai U17-es világbajnokságon.

Hiába vezettünk, Nigéria nyert az U17-es vb nyitómeccsén

A magyar válogatott elveszítette első világbajnoki találkozóját. A 79. percig náluk volt az előny, ekkor aztán előbb egalizált, majd átvette a vezetést Nigéria. A vége 4-2 lett.

Szombaton kezdjük a világbajnokságot, a rekordbajnok az első rivális

A magyar válogatott szombaton, helyi idő szerint 17.00 órakor megkezdi szereplését a brazíliai U17-es világbajnokságon, az ellenfél a korosztályos világbajnokság legsikeresebb válogatottja, az ötszörös aranyérmes Nigéria lesz.

U17-es vb: Az átállásról szóltak az első napok

A szombaton kezdődő U17-es világbajnokságra készülő válogatott 30 órás utazást követően magyar idő szerint vasárnap este érkezett meg Goianiába, világbajnoki csoportmérkőzései helyszínére.

Elutazott Brazíliába az U17-es vb-csapat

Preisinger Sándor együttese három napot töltött Telkiben, majd útra kelt az U17-es világbajnokág helyszínére.

Végleges a vb-keret, elkezdődött a felkészülés

Szerda délután Telkiben gyűltek össze az U17-es világbajnokságra utazó magyar válogatott játékosai. Preisinger Sándor kijelölte a végleges keretet a tornára.

Preisinger Sándor kihirdette bő vb-keretét

Egyelőre húsz mezőnyjátékos és három kapus tagja az U17-es világbajnokságra készülő keretnek. Preisinger Sándor szövetségi edző jövő szerdán szűkít.

Győztes főpróbát tartott az U17-es vb-csapat

Az októberi, brazíliai U17-es világbajnokságra készülő magyar válogatott csütörtökön lejátszotta utolsó nemzetközi felkészülési mérkőzését a vb előtt. A mieink hátrányból fordítva 2-1-re legyőzték a horvátokat.

Négy gólt lőtt Horvátországban az U17-es vb-csapat

Preisinger Sándor együttese 4-1-re legyőzte a horvátokat Csáktornyán, felkészülési mérkőzésen.

Utolsó tesztje előtt az U17-es vb-re készülő válogatott

Jövő kedden és csütörtökön a horvátországi Csáktornyán lép pályára Preisinger Sándor együttese.

Negyedikként zárt Csehországban az U18-as válogatott

U18-as válogatottunk 3-0-ás vereséggel zárta a macedónok elleni bronzmérkőzést a Vacláv Jezek-emléktornán.

A lettek legyőzésével javított az U18-as válogatott

A brazíliai U17-es világbajnokságra készülő U18-as válogatottunk megnyerte második mérkőzését a csehországi Vacláv Jezek-emléktornán.

U18: Nem bírtuk el a kulcsemberek hiányát a csehek ellen

U18-as válogatottunk nem tudta azt az arcát mutatni a csehek elleni mérkőzésen, mint amit a májusi Európa-bajnokságon láthattunk tőle. A hozzánk hasonlóan Eb-negyeddöntős cseh együttes magabiztosan nyert ellenünk a Vacláv Jezek-emléktorna első játéknapján.

U18: Eb-résztvevő ellen bizonyíthatnak a keret újoncai

Az U17-es világbajnokságra készülő magyar U18-as válogatott az augusztus 20-i nemzeti ünnepen a házigazda csehekkel játszik a Vacláv Jezek-emléktornán.

U18: Preisinger Sándor keretet hirdetett

Az U17-es világbajnokságra készülő U18-as válogatott a csehországi Vaclav Jezek-emléktornára utazik el jövő hétfőn.

U18: Megkezdte a felkészülést az U17-es vb-re a válogatott

A hét első felében Telkiben edzőtáborozott a brazíliai U17-es világbajnokságra készülő U18-as csapat.

U17: Nigéria, Ecuador és Ausztrália lesznek a vb-ellenfeleink Brazíliában

A FIFA zürichi központjában elkészítették az idei férfi U17-es világbajnokság csoportbeosztását. A magyar válogatott a B csoportba került Nigéria, Ecuador és Ausztrália társaságában.

Csütörtökön sorsolják az U17-es vb csoportjait

Csütörtökön 15.00 órakor Zürichben, a FIFA főhadiszállásán készítik el a brazíliai U17-es világbajnokság csoportbeosztását.

Kiütéssel vertük a svédeket Kecskeméten

A Bene Ferenc vezette U18-as válogatott remek játékkal 6-0-ra legyőzte a svéd korosztályos csapatot felkészülési mérkőzésen, Kecskeméten.

Legyőzte a svédeket az U18-as válogatott

Férfi U18-as válogatottunk e heti edzőtáborozását Kecskeméten tartja, ahol a svédek ellen játszik két felkészülési mérkőzést. Az elsőn a mieink 2-1-re nyerni tudtak.

Visszavágtak Telkiben a svájciak

U18-as válogatottunk 2-0-ás vereséggel zárta a svájciak elleni csütörtöki felkészülési mérkőzését.

Győzni tudott Svájc ellen az U18-as válogatott

U18-as válogatottunk egy újabb nagy skalpot szerzett, az olaszok után ezúttal a svájciakat győzte le.

Szenzációs első félidővel, négy góllal nyertünk az olaszok ellen

U18-as válogatottunk 45 perc alatt négy gólt szerzett az olaszok elleni felkészülési mérkőzésen Telkiben, és előnyét megtartotta a találkozó végéig.