Hírkereső

Címke lista: u15

Döntetlennel kezdett Írországban az U15-ös válogatott

A Szabados József vezette együttes a gól nélküli döntetlent követően büntetőkkel legyőzte a walesiek korosztályos válogatottját az írországi Wexfordban.

Három gól a szünet után, győzelem a finnek ellen

Férfi U15-ös válogatottunk győzelemmel folytatta a szereplését a 4 Nemzet Tornáján: 3-0-ra nyert a finnek ellen a második játéknapon.

Döntetlennel kezdtük a 4 nemzet tornáját

U15-ös válogatottunk 0-0-s döntetlent játszott Telkiben a lengyelekkel.

Győzött Máltán az U15-ös válogatott

A mieink a mérkőzés elején és a végén is szereztek egy-egy gólt a házigazdák ellen.

Döntetlent játszottak Máltán az U15-ösök

U15-ös válogatottunk idei utolsó edzőtáborozásán Máltában szerepel két felkészülési mérkőzésen. A keddi első találkozón nem tudtuk kihasználni a helyzeteinket, gól nélkül zárult a 80 perc.

Döntetlennel zárt, második lett az U15-ös válogatott

Férfi U15-ös válogatottunk négy ponttal fejezte be a boszniai UEFA-tornát.

U15: Vereség a második mérkőzésen

A férfi U15-ös válogatott szerda délután lejátszotta a második mérkőzését a szarajevói UEFA-tornán. A mieink az első találkozón 2-0-ra múlták felül a házigazda bosnyákokat, második meccsükön viszont 4-0-ra alulmaradtak a lengyelek ellen.

Győztes meccsen debütáltak az U15-ösök

Az U15-ös válogatott első nemzetközi mérkőzésén kétgólos győzelmet aratott Szarajevóban a házigazda bosnyákok ellen.

U15: Hatékonyabbak voltak a lengyelek

U15-ös válogatottunk 5-2-re elveszítette második mérkőzését a négycsapatos lengyelországi tornán.

Hétgólos meccset játszottunk a finnekkel

U15-ös válogatottunk a lengyelországi Malborkban lépett pályára kedden, egy négycsapatos nemzetközi torna első játéknapján.

U15: Kétgólos siker a horvátok ellen

Férfi U15-ös válogatottunk Barkóczi Barnabás mesterhármasával 3-1-re legyőzte a horvátokat felkészülési mérkőzésen.

Legyőzte a horvátokat az U15-ös válogatott

A mérkőzés utolsó percében Bencsetler Máté gólja döntött.

Másodjára döntetlen a törökök ellen

Férfi U15-ös válogatottunk második felkészülési mérkőzését is lejátszotta a törökök ellen Tápiószentmártonban.

U15: Egygólos vereség a törököktől

Kiegyenlített mérkőzést játszott a magyar és a török U15-ös nemzeti csapat Tápiószentmártonban.

U15: Másodszor is döntetlen a macedónok ellen

U15-ös válogatottunk a keddi 1-1 után ezúttal 2-2-re végzett Észak-Macedónia korosztályos együttese ellen.

Harmadszorra is döntetlent játszottak az U15-ösök

Férfi U15-ös válogatottunk harmadik nemzetközi mérkőzését játszotta le, ezúttal Észak-Macedónia volt az ellenfél.

U15: Újabb döntetlen Szlovénia ellen

Férfi U15-ös válogatottunk a keddi, Nován játszott 2-2-es döntetlen után csütörtökön Gornja Radgonán is megmérkőzött a szlovénokkal. Ezúttal nem született gól a találkozón.

Döntetlennel debütált az U15-ös válogatott

A Zala megyei Nován játszotta le első nemzetközi mérkőzését a Sándor György vezette férfi U15-ös válogatott.

Férfi U15: Megtalálni a válogatott gerincét

A legfiatalabb férfi válogatott korosztály munkája ebben az idényben is a kiválasztó edzőtáborokkal kezdődik.

Tornagyőztes az U15-ös válogatott

Az 1-1-es eredményt követően a házigazda Fehéroroszországot is tizenegyesekkel győzte a magyar U15-ös csapat, amely ezzel megnyerte első nemzetközi tornáját.

U15: Gibraltár elleni siker a Development tornán

Kilencgólos magyar győzelem született a minszki felkészülési torna második fordulójában.

U15: Csalódás Finnországban

Férfi U15-ös válogatottunk négycsapatos tornán vett részt az elmúlt héten. Az első találkozón Szlovákia ellen 2–1-re kikapott, majd Lengyelország (4–1) és Finnország (4–0) is felülmúlta a mieinket.

U15: Mentalitásukkal győztek az írek

Írország 3–0-ra legyőzte a magyar U15-ös válogatottat a spanyolországi nemzetközi torna utolsó mérkőzésén.

U15: A házigazdák jobban kihasználták helyzeteiket

A magyar U15-ös válogatott 3–1-re alulmaradt a házigazdákkal szemben a spanyol tornán. Következő és egyben utolsó ellenfele Írország lesz.

Spanyolországban kezdi az évet az U15-ös válogatott

Nemzetközi tornán, rangos csapatok ellen készül az U15-ös válogatott. A cél a csapatépítés.

U15: Magabiztos győzelem Ausztria ellen

Négy gólt lőtt és győzött az Ausztria elleni második felkészülési mérkőzésén az U15-ös válogatott. A csapat sok lehetőséget dolgozott ki, szervezetten futballozott, az első félidőben egyértelműen uralta a játékot.

Biztató játékkal, de veszítettünk Ausztria ellen

Ausztria ellen ugyan 2–0–ra kikapott U15-ös válogatottunk Telkiben, de a fiatalok uralni tudták a játékot, a második félidőben alig engedték szóhoz jutni ellenfelüket.

Telkiben gyűltek össze az ország 14 éves tehetségei

A hét első két napján az U14-es korosztály legtehetségesebb játékosainak tartott kiválasztó edzőtábort az MLSZ sportigazgatósága.

Balszerencsés vereség Szerbia ellen

U15-ös válogatottunk csütörtökön Szerbiával játszott határmenti felkészülési mérkőzést Szabadkán.

U15: Fordulatos meccsen maradtunk alul a szerbek ellen

U15-ös válogatottunk kedden délután a szerbeket fogadta határmenti felkészülési mérkőzésen, Mórahalmon.

Kétgólos magyar siker Csíkszeredán

A magyar U15-ös válogatott a második félidőben szerzett két góllal 2-0-ra legyőzte a román korosztályos csapatot Csíkszeredán, ahol telt ház előtt, szinte hazai pályán lépett pályára.

Csíkszeredán készül a románok ellen az U15-ös válogatott

A csíkszeredai Székely Labdarúgó Akadémia kezdeményezésére, a Román Labdarúgó-szövetség meghívására Erdélybe utazott a magyar U15-ös válogatott, hogy szerdán délután felkészülési mérkőzésen összemérje erejét a román korosztályos csapattal.

Másodikként zárt Szlovákiában az U15-ös válogatott

A lengyelek ellen nem sikerült megismételni az első két játéknap eredményes futballját.

Újabb háromgólos sikert aratott az U15-ös válogatott

A szlovákiai Négy Nemzet Kupa második játéknapján a házigazdákat győzte le csapatunk.

Öt góllal és győzelemmel kezdett Szlovákiában az U15-ös válogatott

Belvon Attila együttese a finnekkel mérkőzött meg Szlovákiában, a Négy Nemzet Torna első játéknapján.