Döntetlennel zárt, második lett az U15-ös válogatott
U15 férfi   |   Csapat   |   2022. szeptember. 17., 20:06

Férfi U15-ös válogatottunk négy ponttal fejezte be a boszniai UEFA-tornát.

U15-ös csapatunk az augusztusi kiválasztó edzőtábor után első nemzetközi mérkőzéseit játszotta, egy boszniai UEFA-tornán ismerkedtek meg a válogatottsággal és a nemzetközi szint elvárásaival.

Az első mérkőzés jól sikerült, 2-0-ra legyőztük a bosnyákokat, a második találkozón azonban nem volt esélyünk a fizikálisan jóval erősebb lengyelek ellen (0-4). A harmadik játéknapon Andorra volt az ellenfél, a kétszer 40 perces összecsapás nem hozott gólt, döntetlennel ért véget a találkozó. Miután a meccs utáni büntetőpárbajt az andorraiak nyerték, a magyar csapat 4 ponttal zárta a viadalt, a hibátlan lengyelek mögött a második helyen.

Andorra-Magyarország 0-0
Magyarország: Balogh Márk (Esery Desmond, 41.) - Gulyás Kristóf, Prettenhoffer Márton (Hecler Botond, 56.), Csóka Gergely, Kőfalvi Hunor (Rankó Viktor, 66.) - Di Munod Antonio (Gecse Nimród, 41.), Tóth Sándor (Zoltai Levente, 41.), Nyers Ádám (Mándity Márkó, 41.) - Bősze Levente (Pfajfer István, 41.), Galambos János (Méhes Kristóf, 41.), Magyarics Erik (Sass Bálint, 41.)