Hírkereső

Hír kategória: Szurkolók

Női futsalválogatottunk második helyen zárt a szerbiai tornán

Női futsalválogatottunk hibátlan sorozata megszakadt a franciák ellen 4-2-re elvesztett zárómérkőzésen, így Frank Tamás együttese második helyezést ért el a szerbiai ötcsapatos tornán.

Női futsal - Folk Zsuzsanna: bízom benne, hogy a vb-re talán kijuthatunk

Folk Zsuzsanna 23-szoros válogatott már több mint másfél évtizede jelen van a női futsalban, pályafutása során nyert bajnokságot és Magyar Kupát is, részt vehetett két Európa-bajnokságon és bízik benne, hogy még a világbajnokságra is eljuthat a nemzeti együttessel.

Szerbiai tornára utaztak a női futsalosok

Női futsalválogatottunkra négy mérkőzés vár a következő egy hétben.

Női futsal: Másodszorra sem bírtunk a lengyelekkel

Női futsalválogatottunk vasárnap 1-0-s vereséget szenvedett a lengyelektől Dunakeszin.

Női futsal: Kétgólos vereség a lengyelektől

Frank Tamás átalakuló együttese elveszítette a lengyelek elleni első felkészülési mérkőzését Dunakeszin.

Női futsal: dupla meccs a lengyelek ellen

Női futsalválogatottunk szombaton és vasárnap is pályára lép nemzetközi mérkőzésen Dunakeszin: mindkétszer a lengyel válogatottat fogadja.

Szoros meccsen maradtunk alul az Eb-elődöntőben

Női futsalválogatottunk az első félidőben vezetést szerzett ugyan az ukránok elleni Európa-bajnoki elődöntőben a debreceni Főnix Arénában, de ellenfelünk a szünet előtt egyenlített, majd a fordulás után megszerezte a győztes gólt is, ezzel bejutott az Eb-döntőbe. A mieink vasárnap a portugálok ellen lépnek pályára a bronzmérkőzésen.

A hazai pálya előnye sokat érhet az ukránok ellen

Női futsalválogatottunk pénteken 19.30-tól Európa-bajnoki elődöntőt játszik a debreceni Főnix Arénában az ukránok ellen.

Kétgólos győzelem a szlovénok ellen

A március közepén sorra kerülő debreceni Európa-bajnokság előtti utolsó nemzetközi mérkőzéseit játssza a héten a női futsalválogatott: a szerdai, zalaegerszegi első összecsapáson Frank Tamás együttese 2-0-ra nyert a szlovénok ellen.

Ukrajna lesz az első ellenfelünk a női futsal Eb-n

Elkészült a női futsal Európa-bajnokság elődöntőjének sorsolása, a magyar válogatott március 17-én az ukránokkal mérkőzik meg az elődöntőben a debreceni Főnix Arénában, két nap múlva pedig a spanyol-portugál elődöntő egyik csapatával meccsel a helyosztón.

Női futsal Eb: Ellenfélre vár a magyar válogatott

Január 24-én, kedden Debrecenben rendezik az idei női futsal Európa-bajnokság négyes döntőjének sorsolását.

Európa-bajnoki döntős a futsalválogatott!

Frank Tamás együttese 3-0-ra legyőzte a házigazda cseh válogatottat a brnói Eb-selejtező torna utolsó játéknapján, ezzel megnyerte a csoportját, és kiharcolta a jövő márciusi Európa-bajnoki négyes döntőbe jutást.

Döntetlennel kezdtek női futsalosaink

A Frank Tamás vezette női futsalválogatott a szlovákokkal játszott 1-1-es döntetlent a csehországi Eb-selejtező tornán.

Női futsal: egygólos vereség az Eb-selejtezők főpróbáján

A jövő heti, csehországi Eb-selejtezőkre készülő női futsalválogatottunk 6-5-re alulmaradt a szerbek otthonában.

Női futsal: Egy góllal vesztettük el Európa-bajnoki bronzmérkőzést

Női futsalválogatottunk szoros mérkőzést játszott a dondomari Európa-bajnoki döntő bronzmérkőzésén, de végül 2-1-re alulmaradt az ukránokkal szemben.

Női futsal Európa-bajnokság: megnehezítenénk a favorit dolgát

Pénteken, magyar idő szerint 22.30-kor a Porto melletti Gondomarban mérkőzik meg egymással a házigazda portugál és a magyar női futsalválogatott az Európa-bajnokság elődöntőjében. Az esélyek egyértelműen a hazaiak mellett szólnak, de a mieink szeretnék bebizonyítani, hogy nem érdemtelenül tagjai a négyes döntő mezőnyének.

Eb-döntőre utazik a női futsalválogatott

A mieink pénteken a házigazda portugálok ellen játszanak a női futsal Európa-bajnokság elődöntőjében, vasárnap pedig már éremért lépnek pályára.

Női futsal: Háromgólos siker a horvátok ellen

Női futsalválogatottunk 4-1-re legyőzte a házigazda horvátokat a poreci nemzetközi torna harmadik mérkőzésén.

Női futsal: vereség a második poreci játéknapon

A poreci nemzetközi tornán szereplő női futsalválogatott a svédek elleni döntetlen után 2-0-ra alulmaradt a lengyelekkel szemben.

Női futsal: Döntetlennel hangolt az Eb-re a válogatott

A július elején Európa-bajnoki négyes döntőn szereplő női futsalválogatottunk a héten Horvátországban vesz részt egy nemzetközi tornán.

Női Futsal Eb: megkezdődött a felkészülés

A július 1-3. között Európa-bajnoki négyes döntőben szereplő női futsalválogatott játékosai Telkiben kezdték meg a közös felkészülést.

Női futsal: Győzelemmel zártuk az Eb-selejtezőt

Női futsalválogatottunk a hollandok elleni diadallal második helyen fejezte be a minszki Eb-selejtező tornát.

Női futsal: Győzelem után vereség a minszki tornán

Nem tudott meglepetést okozni a magyar válogatott az Európa-bajnoki selejtezőtorna második fordulójában az oroszok ellen.

A házigazdák legyőzésével rajtoltak női futsalosaink az Eb-selejtezőben

Frank Tamás csapata a házigazda fehérorosz válogatott ellen kezdte szereplését a Női Futsal Eb-selejtezőben. A találkozón gyorsan kétgólos előnybe kerültünk, de hibáinkat kihasználva felzárkózott ellenfelünk. Végül fordulatos, izgalmas találkozón 5-4-es magyar siker született.

Fehéroroszországban játszanak az Eb-ért a női futsalosok

Frank Tamás vezetésével a házigazdák mellett az orosz és a holland válogatottal mérkőzik meg női futsalcsapatunk Minskben, Eb-selejtező tornán.

Eb-bronzérmes ellenféllel nézünk szembe a selejtezőben

Fehéroroszországban küzd meg a 2021-es Európa-bajnokság négyesdöntőjébe jutásért az UEFA-ranglista 5. helyén álló magyar női futsalválogatott.

Győzelemmel zártuk az ukrán tornát

Egyenlő felek találkoztak az ukrajnai felkészülési kupa magyar szempontból utolsó mérkőzésén. A hasonló szinten futsalozó cseh és magyar válogatott gól nélküli döntetlent játszott egymással, az ötödik helyet a magyar csapat hatosrúgásokkal szerezte meg - tehát egy vereség, egy döntetlen és egy győzelem a keret mérlege.

Európa elitje csap össze Ukrajnában

Az UEFA-ranglista top 10 női futsalválogatottja közül öt vesz részt a lvivi kupán. Első ellenfelünk a negyedik helyezett ukrán együttes lesz vasárnap; az ukránok ellen a saját, támadó játékunkkal készülünk.

Ukrajnában kezdi az évet a női futsalválogatott

Hatcsapatos tornával indítja az évet Dombó János szövetségi edző csapata Lvovban. Az Eb-negyedik ukránokkal és a finnekkel kezdjük a tornát, majd egy helyosztót is játszunk január 12. és 15. között.

Fölényes sikerrel tornagyőztes a válogatott

Női futsalválogatottunk a szlovákokat is magabiztosan verte Ostravában, és két győzelemmel az élen végzett a csehországi Visegrádi Nemzetek Tornáján.

Gólt sem kaptunk Csehországtól

A női futsalválogatott 4-0-ra legyőzte Csehországot a Visegrádi Négyek Tornán.

Szerbia-Magyarország: Győzelem a visszavágón is

Fordulatos, közönségszórakoztató mérkőzésen győzte le Szerbiát a női futsalválogatott. Habár a magyar csapat szerzett vezetést, ellenfelünk háromszor is kiegyenlített, végül Szalkai Kitti szépségdíjas gólja döntött - a végeredmény 5-4-es magyar siker lett.

Megérdemelt siker Szerbia ellen

Jó játékkal, Kota Gabriella két és Üveges Katalin egy találatával győzték le futsalosaink a szerb válogatottat Szegeden.

Női futsal: ígéretes játék, de vereség Oroszország ellen

Az Eb-bronzérmes orosz válogatott ellen léptek pályára női futsalosaink. Válogatottunk a vezetést is megszerezte, majd egyenlítettek az oroszok. A második félidőben ellenfelünk használta ki jobban helyzeteit és nyert 3-2-re.

Női futsal: Budapesten fogadjuk az Eb-bronzérmest

Női futsalválogatottunk több év után játszik ismét hazai nemzetközi mérkőzést, Budapesten pedig története során első alkalommal lép pályára.

Öröm volt magyar futsalosnak lenni Ukrajnában

Női futsalválogatottunk nagyszerű eredményt ért el az ukrajnai Eb-selejtező tornán, általános meglepetést okozva a nemzetközi futsalban.