Hírkereső

Címke lista: férfi U16

Emberhátrányban szenvedtünk vereséget a norvégoktól

Férfi U16-os válogatottunk gyorsan vezetést szerzett a norvégok elleni felkészülési mérkőzésen Telkiben, de a vendégek a második félidőben egyenlítettek, majd emberelőnybe kerültek, és megfordították a találkozót.

Kétgólos vereség a belgák ellen

Férfi U16-os válogatottunk a héten a belgiumi Tubizében edzőtáborozott, ahol kedden és csütörtökön mérte össze az erejét a házigazdákkal.

"A cél, hogy ne veszítsünk el egy tehetséget sem"

Aki később érőként megvívja a maga csatáját a nagyobbak között az utánpótlás-korosztályokban, az sok esetben hatékonyabb tudással és szélesebb technikai-taktikai repertoárral érkezik a felnőtt futball világába. Ez egy igen izgalmas és érdekes tehetséggondozó folyamat, amit én nagyon szívesen segítek - fogalmazott Szalai László szövetségi edző az U16-os perspektív válogatott e heti edzőtábora után.

Döntetlent játszottunk Szegeden a románokkal

Férfi U16-os válogatottunk korán hátrányba került a románok ellen, a második félidőben Mándity Márkó góljával alakult ki az 1-1-es végeredmény.

Ezúttal a szlovénok nyertek a hajrában

Férfi U16-os válogatottunk 0-1 után fordított a szlovéniai Radenciben rendezett felkészülési mérkőzésen a házigazdák ellen, de ellenfelünk a 92. percben szerzett góllal 3-2-re megnyerte a mérkőzést.

Hajrágóllal nyertünk Szlovénia ellen

Férfi U16-os válogatottunk Bősze Levente 91. percben szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a szlovénokat a két csapat novai felkészülési mérkőzésén. Csütörtökön a határ túloldalán mérkőznek meg egymással a felek.

Szoros meccsen maradtak alul Izlandon az U16-osok

Szalai László csapata vezetést szerzett ugyan a reykjaviki felkészülési mérkőzésen, de a házigazdák mindkét félidő hajrájában betaláltak, és megfordították az állást.

Vereséggel kezdtük a finnországi UEFA-tornát

U16-os válogatottunk az első félidőben kapott gólokkal 2-0-s vereséggel zárta a házigazda finnek elleni mérkőzést.

Kétgólos olasz siker Telkiben

Férfi U16-os válogatottunk a héten kétszer lép pályára az olaszok ellen Telkiben, a keddi első mérkőzésen a vendégek magabiztos győzelmet arattak.

Egy góllal nyertek a belgák Telkiben

Férfi U16-os válogatottunk e heti összetartásán két nemzetközi mérkőzést is játszik, az elsőn 1-0-ra alulmaradt a belgákkal szemben Telkiben.

U16: Magabiztos győzelem a fehéroroszok ellen

Férfi U16-os válogatottunk a keddi 2-2-es döntetlen után szerdán magabiztosan, 3-1-re győzött a fehéroroszok elleni felkészülési mérkőzésen Telkiben.

Kétgólos hátrányból játszottak döntetlent az U16-osok

Férfi U16-os válogatottunk hamar hátrányba került a fehéroroszok ellen Telkiben, végül 0-2-ről döntetlenre hozta a mérkőzést.

Egy góllal nyert Szlovénia ellen az U16-os válogatott

A Nován megrendezett mérkőzésen Kugyela Zalán 15. percben szerzett találata döntött.

U16: Fordulatos meccsen döntetlen a csehekkel

A magyar válogatott kétszer, a cseh csapat egyszer vezetett az újpesti felkészülési mérkőzésen, végül igazságos, 3-3-as döntetlennel zárult a találkozó.