Hírkereső

Hír kategória: Mérkőzések

Három gól és győzelem Olaszország ellen

Tímár Krisztián csapata 3-1-es győzelmet aratott az olasz U19-es válogatott elleni felkészülési találkozón.

Bravúros győzelemmel zárta az évet az U19-es válogatott

Emberhátrányban is tudtunk gólokat lőni az olaszoknak a két csapat Recanatiban rendezett felkészülési mérkőzésén, és 3-2-es győzelemmel zártuk az évet.

Legyőztük Ausztriát, elitkörben az U19-es válogatott

Az utolsó percben döntötte el a mérkőzést a férfi U19-es válogatottunk Ausztria ellen a hazai rendezésű Eb-selejtező minitorna zárónapján. A 2–1-es győzelmünk azt jelenti, hogy csoportelsőként jutott elitkörbe a csapatunk.

U19: Szép gólokkal vertük Szlovéniát

U19-es válogatottunk szerdán megkezdte szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán: Németh Antal csapata hátrányból fordítva, megérdemelten győzött Szlovénia ellen.

Szlovénia ellen kezdjük az U19-es Eb-selejtező tornát

U19-es válogatottunk szerdán megkezdi szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán.

U19: A szerbek legyőzésével kezdtük a Vilotic-tornát

Németh Antal együttese a szabadkai viadalon játssza utolsó felkészülési mérkőzéseit a hazai rendezésű Eb-selejtező torna előtt. A torna első játéknapján a házigazda szerbekkel mérkőztek a mieink.

U19: Szoros meccsen maradtunk alul Anglia ellen

U19-es válogatottunk közel járt a pontszerzéshez az angolok ellen a Kínában zajló Panda Kupa záró játéknapján, de kihagyta helyzeteit, ellenfelünk egy első félidei találattal 1-0-ra megnyert a mérkőzést.

U19: Legyőztük Uruguayt a Panda Kupán

A kínai Csengtuban zajló Panda Kupa második játéknapján a magyar U19-es válogatott taktikusan, fegyelmezetten játszva, Krebsz Máté és Daróczi Zoltán góljaival 2-1-re legyőzte az uruguayiakat.

Vereséggel kezdte a Panda Kupát az U19-es válogatott

U19-es válogatottunk a házigazda kínaiakkal mérkőzött meg a chengdui Panda Kupa első játéknapján, a hazaiak mindkét félidőben két-két gólt szerezve magabiztosan megnyerték a találkozót.

Csak egy félidőn keresztül tudtuk feltartóztatni az angolokat

A magyar U19-es válogatott szünetben 1-0-ra vezetett ugyan az angolok ellen az U19-es Eb-elitkör macedóniai tornájának első játéknapján, de a második félidőben a britek megérdemelten fordították meg az eredményt, és nyerték meg 4-1-re a találkozót.

Elutazott Macedóniába az U19-es válogatott

Szerdán a korosztály Eb-címvédője, Anglia lesz az első ellenfél a selejtező elitkörében.

Megkezdte az elitkörös felkészülést az U19-es válogatott

A Németh Antal vezette csapat Anglia, Macedónia és Lettország ellen lép pályára Szkopjében a finnországi korosztályos Eb-szereplés kiharcolásáért.

Portugáliában főpróbázik az U19-es válogatott

Az Európa-bajnoki elitkör előtt álló U19-es válogatott utolsó felkészülési mérkőzését játssza szerdán a márciusi, macedóniai selejtezőtorna előtt.

Biztató játék és döntetlen Görögországban

Az Európa-bajnoki selejtezők elitkörére készülő U19-es válogatott görögországi túrával kezdte az évet.

Utánpótlás: 12 meccs, 11 győzelem, négyből négy elitkör

Akárcsak tavaly, idén is az összes utánpótlás-korosztály sikerrel vette az őszi Európa-bajnoki selejtezőket, a női U17, a női U19, a férfi U17 és a férfi U19 is várja az elitkör sorsolását.

UEFA Ifjúsági Liga: Győzelemmel jutott tovább a Honvéd-MFA

A Budapest Honvéd–MFA U19-es labdarúgócsapata bejutott a 16 közé a bajnoki ágon az UEFA Ifjúsági Ligában: a kispestiek az idegenbeli 2–2 után a szerdai visszavágón 1–0-ra legyőzték a montenegrói Sutjeska Niksic együttesét.

U19: Öt gólt lőttünk Máltának, elitkörben a válogatott

A magyar U19-es válogatott utolsó Eb-selejtező mérkőzésén 5-1-re legyőzte a máltaiakat, és a második helyen zárt csoportjában.

U19: megérdemelt holland siker az Eb-selejtezőn

U19-es válogatottunk szombaton a házigazda hollandok ellen folytatta szereplését Eb-selejtező csoportjában.

UEFA Ifjúsági Liga - Döntetlent játszott idegenben a Honvéd-MFA

A Budapest Honvéd-MFA U19-es labdarúgócsapata 2–2-es döntetlent játszott a montenegrói Sutjeska Niksic otthonában az UEFA Ifjúsági Ligában, a bajnoki ág első fordulójának szerdai első mérkőzésén.

U19: Szomorú győzelem Skócia ellen

Férfi U19-es válogatottunk 2-1-re legyőzte a skótokat Zlinben, de a csehek is győzni tudtak a párhuzamosan futó csoportmeccsen Ausztria ellen, így ők nyerték a csoportot, és jutottak ki a grúziai Eb-re.

U17, U19: remek évet zárt a férfi utánpótlás

Korábban még sosem volt rá példa, hogy mind a férfiaknál, mind a nőknél az elitkörben képviseltesse magát az U17-es és az U19-es válogatott is – a korosztályok a kvalifikáció mellett tornagyőzelmekkel és remek sikerekkel is megörvendeztették a szurkolókat.

U17, U19: Elkészült az elitkör csoportbeosztása

Az UEFA kisorsolta a korosztályos férfi válogatottak elitkörének csoportbeosztását, valamint a 2017/2018-as Eb-kvalifikáció selejtezőcsoportjait.

U19: Fél év alatt még sokat fejlődhet a válogatott

A magyar U19-es válogatott nagyon nehéz csoportból jutott tovább az Európa-bajnoki selejtező sorozat első tornáján, a főszereplők szerint a siker kulcsa a remek csapategység volt.

Utánpótlás: Négyből négy továbbjutás!

Nagyszerű őszt zártak utánpótlás-válogatottjaink, mind a női, mind a férfi U17-es és U19-es válogatott továbbjutott Eb-selejtező csoportjából.

U19: legyőztük az örményeket, megvan a továbbjutás

A magyar U19-es válogatott a svájciak után az örményeket is legyőzte a jereváni Eb-selejtező minitornán, és csoportmásodikként jutott a tavaszi elitkörbe.

U19: hazai pályán veszélyes lehet az örmény válogatott

A magyar válogatott kedden, magyar idő szerint 12.00 órakor lép pályára Jerevánban a házigazda örmények ellen Eb-selejtezőn. A tét a továbbjutás kiharcolása.

U19: legyőztük Svájcot, nagy lépés a továbbjutás felé

U19-es válogatottunk Tóth Bence duplájával 2-1-re nyert a svájciak ellen Jerevánban, az Európa-bajnoki minitorna második játéknapján.

U19: hajrágóllal vertük a görögöket

U19-es válogatottunk a görög válogatottal mérkőzött meg Telkiben, és Csernik Kornél 85. percben szerzett góljával 1-0-ra győzött.

U19: Egyszerű a képlet a Svájc elleni meccs előtt

U19-es válogatottunk vereséggel kezdte meg szereplését a jereváni Eb-selejtező tornán, de a továbbjutásra, vagyis az első két hely valamelyikének megszerzésére továbbra is megvan az esélye, ehhez azonban Svájc és Örményország ellen egyaránt eredményes játékra lesz szükség.

U19: egygólos vereség az Eb-selejtezős nyitányon

U19-es válogatottunk az első félidőben több gólt is szerezhetett volna az olaszok elleni Eb-selejtezőn, a fordulás után azonban az ellenfél jobban játszott, és megszerezte a győzelmet.

U19: Bravúrra készül Örményországban a válogatott

U19-es válogatottunk hétfőn megérkezett Jerevánba, a csütörtökön kezdődő Eb-selejtező torna helyszínére.

U19: Visszavágtak a vereségért a görögök

A magyar férfi U19-es válogatott felkészülési mérkőzésen ismét megmérkőzött a görögökkel Telkiben. A vendégeknek sikerült visszavágni a vereségért, és ezúttal ők nyerték 1–0-ra a két válogatott összecsapását.

Javított a Vilotic-tornán az U19-es válogatott

Az izraeliektől elszenvedett vereség után Ukrajna ellen megérdemelt győzelmet aratott együttesünk.

U19: rossz kezdés után vereség Izraeltől

U19-es válogatottunk 3-0-ás vereséggel kezdte az újvidéki Vilotic-tornát.

Nemzetközi tornán az U19-es válogatott

U19-es együttesünk pénteken kezdi meg szereplését a vajdasági Vilotic-tornán, első ellenfele Izrael korosztályos csapata lesz.

U19: ezúttal Szlovénia volt jobb

A keddi első, győztes meccs után kétgólos vereséget szenvedett Telkiben U19-es válogatottunk.

U19: egy góllal jobbak voltunk Szlovéniánál

Győzelemmel mutatkozott be szövetségi edzőként Michael Boris, az U19-es válogatott múlt héten kinevezett szakvezetője.