Hírkereső

Címke lista: női vb-selejtező

Háromgólos vereség a csoportgyőztes spanyoloktól

Az első félidőben két, a másodikban egy spanyol gólt láthattunk női válogatottunk utolsó vb-selejtezőjén. Csapatunk küzdelmes mérkőzésen kapott ki a világ egyik legjobb együttesétől, amely a találkozó alatt szint végig nyomás alatt tartotta a kapunkat.

Keretet hirdetett Margret Kratz

A női A-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette keretét a csapat soron következő mérkőzéseire, Spanyolország és Gibraltár ellen.

Nem sikerült a pontszerzés Ukrajna ellen

A Lengyelországban rendezett vb-selejtezőn az ukrán csapat mindkét félidőben be tudta venni kapunkat, ezzel 2-0-ra legyőzte a magyar női A-válogatottat.

Cél az előrelépés – fontos vb-selejtező előtt a női válogatott

Kihirdette az Ukrajna elleni vb-selejtezőre készülő csapatát Margret Kratz, a női A-válogatott szövetségi kapitánya. Huszonhárom kerettaggal kezdi a felkészülést a csapat.

Hétgólos siker a feröeriek ellen

Női A-válogatottunk már egy félidőnyi játék után 6-0-ra vezetett Feröer szigetek elleni hazai vb-selejtező mérkőzésen. A második játékrészben már csak egy gól született, a végeredmény 7-0 lett.

Fontos siker Ukrajna ellen

Margret Kratz szövetségi kapitány csapata megszerezte a három pontot Kisvárdán az ukrán válogatott ellen. A magyar együttes már az első félidő végén 3-0-ra vezetett. A végeredmény pedig 4-2 lett.

Margret Kratz: Szorosnak ígérkező mérkőzésen a saját játékunkra kell koncentrálnunk

A női A-válogatott a Feröer szigeteken aratott 7–1-es siker után nagyon egységesen és motiváltan várja a keddi, Ukrajna elleni vb-selejtezőt. Szoros, izgalmas mérkőzésre készül az év utolsó válogatott összecsapásán a szövetségi kapitány.

A diákok ingyen, a felnőttek mindössze 1000 forintért jöhetnek a női vb-selejtezőre

Női A-válogatottunk idei utolsó mérkőzésére készül. Ukrajnát fogadja november 30-án, Kisvárdán. A mérkőzésre igen kedvező áron kaphatók belépők jegy.mlsz.hu oldalon!

Sokgólos siker a Feröer szigeteken

Feröer szigetek szerezte meg a vezetést a vb-selejtezőn, de a kezdeti sokk után Margret Kratz csapata hamar megfordította az állást, és sima, 7-1-es győzelmet aratott.

Margret Kratz: Ugyanazt a motivációt szeretném látni a csapatomtól, mint Skóciában

Női A-válogatottunkat hétfő délelőtt megérkezett a Feröer szigetekre, ahol kedden, 19.00-kor játszik vb-selejtező mérkőzést. A két ország válogatottja most először szerepel egymás ellen.

Margret Kratz: Van B tervünk – Visszatért Glasgowba a női A-válogatott

Női A-válogatottunk a Skócia elleni vb-selejtezőt követően utazott volna következő mérkőzésének helyszínére, a Feröer szigetekre, de az időjárás miatt gépe nem tudott landolni, és hosszas körözés után visszatért Glasgow-ba, ahol a másnap taktikai megbeszéléssel, edzéssel és tervezéssel telt.

Szoros mérkőzésen maradtunk alul Skóciában

Női A-válogatottunk közel járt a bravúrhoz skóciai vb-selejtezőjén, de a házigazdák a hajrában lőtt góljukkal 2-1-re megnyerték a találkozót.

Skóciai visszavágó következik a női vb-selejtező sorozatban

A női A-válogatott szerdán utazott Glasgowba, ahol a skót válogatottal vív vb-selejtező mérkőzést pénteken. A hazai 2-0-s vereség tapasztalatait is felhasználva készíti fel csapatát Margret Kratz a visszavágóra. A találkozót az m4sport.hu élőben közvetíti.

Idegenben folytatódnak a női vb-selejtezők

Skócia és Feröer szigetek válogatottja vár a mieinkre a női világbajnoki-selejtezőben. A keretbe meghívót kaptak azon játékosok is, akik előzőleg nem állhattak a szövetségi kapitány rendelkezésére. Margret Kratz ezúttal is számít a visszatérő Sipos Lillára és behívta a 18 éves Pápai Emőke mellett a 17 éves Savanya Csillát is.

Nagyarányú vereség a csoportfavorittól

Már az első félidőben háromgólos előnybe került a spanyol válogatott a budapesti női vb-selejtező mérkőzésen. A vendégek a második félidőben sem kapcsoltak kisebb fokozatra, a végeredmény 7-0 lett.

Sipos Lilla: Ünnep lesz Spanyolország ellen játszani

A szövetségi kapitány a kontrákban és a korai labdaszerzésekben bízik Spanyolország ellen. A német szakember nagy harcra számít és kemény küzdelmet vár sajátjaitól az Európa legjobbjait soraiban tudó válogatottal szemben. A keddi találkozó előtt a teljes kerettel edzett a női A-válogatott.

Kétgólos vereség a vb-selejtező nyitányán

Tizenegyes után szerzett vezetést a skót válogatott az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. Bár voltak szép támadásaink, a végeredmény 2-0-s vendégsiker lett.

Csiszár Henrietta: Több tervvel készülünk a skótokra

Margret Kratz szövetségi kapitány megtartotta a női A-válogatott hivatalos edzését, holnap Skócia ellen kezdődik a vb-selejtező. A német szakember a gyakorlás előtt elmondta, először nem örült a sorsolásnak, azonban a célunkat, hogy fejlődjünk és előrelépjünk, csak nehezebb ellenfelek ellen érhetjük el.

Diákok ingyen jöhetnek a női vb-selejtezőkre - elindult a jegyértékesítés

Elindult az online jegyértékesítés a női A-válogatott Skócia és Spanyolország elleni találkozóira.

Emelt fővel veszítettünk Dániában

Női A-válogatottunk kedden idegenben, a dániai Viborgban lépett pályára vb-selejtezőn az Eb-ezüstérmes hazaiak ellen. Az első félidőben vezetett, és kiváló játékot mutatott be Markó Edina csapata, amely végül 5–1-es vereséget szenvedett.