Hírkereső

Címke lista: felkészülés

Győzelem Skócia ellen

Női U19-es válogatottunk Spanyolországban szerepel felkészülési tornán, ahol 1-0-s sikert aratott a skót csapattal szemben.

Női U19: döntetlen a csehek ellen

Női U19-es válogatottunk nemzetközi felkészülési tornán vesz részt Spanyolországban, San Pedro del Pinatarban, de a viadal előtt egy felkészülési mérkőzést játszott a csehekkel. A találkozó 1-1-es döntetlennel zárult.

Gól nélkül ért véget a lengyelek elleni találkozó

Lengyelország elleni páros mérkőzéssel készült a női U19-es válogatottunk az októberi Eb-selejtezőkre. A második felvonás 0-0-s döntetlent hozott.

Kétszer is vezettünk Lengyelország ellen

A női U19-es válogatott az Eb-selejtezők előtt páros mérkőzést játszik Lengyelország csapatával, Telkiben. Az első mérkőzésen 2-2-es döntetlen született.

Lengyelország ellen veszi fel a nemzetközi ritmust a női U19-es válogatott

Turtóczki Sándor csapata háromnapos lipóti edzőtábor után most Telkiben készül, ahol két mérkőzést is játszik a lengyel korosztályos válogatottal.

Női U19: Lengyelország ellen készülünk az Eb-selejtezőre

Augusztusban újra találkozik a női U19-es együttes, amely legalább két találkozóval hangol majd az októberi Európa-bajnoki selejtezőre. Az A-ligában induló csapat az U17-es korosztályból kiöregedett tehetségekre épít.

Hosszú szünet után együtt a női U19-es válogatott

A koronavírus-járvány több utánpótlás tornát is eltörölt, köztük a női U19-es Eb-selejtező elitkört. Turtóczki Sándor csapata a kihagyást követően Lipóton találkozik újra, ahol egy felkészülési mérkőzést is játszik.

Második lett Törökországban a női U19-es válogatott

Hátrányból fordított Turtóczki Sándor csapata Szlovákia ellen, de az utolsó percben kapott gól miatt végül 2–2-es eredmény született a rendes játékidőben. A kétszer tizenöt perc hosszabbításban a szlovákok még egyszer betaláltak, így ők nyerték meg a tornát.

Női U19: Győzelem a félbeszakadt találkozón

A szünetre 4-0-s előnyt szerzett Turtóczki Sándor szövetségi edző csapata Bulgária ellen, a második 45 percet azonban nem lehetett lejátszani az időjárás miatt, a második félidőt először egy nappal későbbre halasztották, végül a bolgárok nem álltak ki, így a hivatalos végeredmény 7–0 lett.

Telkiben, majd Törökországban készül az elitkörre a női U19-es válogatott

Telkiben edzőtáborozik az Eb-selejtezőre készülő női U19-es válogatott. A négynapos összetartás edzésekkel és az MTK felnőttcsapata elleni felkészülési mérkőzéssel telt.

Vége a felkészülésnek, Eb-selejtezőre kész a női U19-es csapatunk

Lipóton vett részt négynapos összetartáson Turtóczki Sándor Törökországba készülő válogatottja. A csapat a házigazdák mellett a csoportgyőzelemre esélyes Dániával és Koszovóval mérkőzik meg az elitkörbe jutásért.

Felemás eredményt hozott a törökországi felkészülés

Véget ért a női U19-es válogatott törökországi edzőtábora, ahol az Eb-selejtező elitkörre készülő csapatunk legyőzte Koszovót, döntetlent ért el Lengyelországgal és vereséget szenvedett Csehországtól.

Négygólos siker Koszovó ellen

Győzelemmel zárta a törökországi felkészülési tornát női U19-es válogatottunk. Turtóczki Sándor együttese végig támadott Koszovó ellen és négy helyzetet váltott gólra, a sorozatot a harmadik helyen zárta.

Támadásban jobb volt a cseh csapat

Három góllal kikapott női U19-es válogatottunk Csehországtól a törökországi felkészülési tornán.

Török tornán készül az elitkörre a női U19-es válogatott

Lengyelország, Csehország és Koszovó lesz magyar válogatott ellenfele az antalyai felkészülési tornán.