Hírkereső

Címke lista: felkészülés

Vereség a felkészülés kezdetén

Női U17-es válogatottunk két gólt kapott és veszített Szerbia ellen a kedden, Topolyán játszott felkészülési találkozón.

Először együtt a női U17-es válogatott

A korosztályos együttes a koronavírus miatti hosszú kényszerszünet után teljesen megújult, a kiöregedő játékosok helyére újak érkeztek, akik igyekszenek felvenni a válogatott ritmusát és bekerülni az Eb-selejtezőre októberben Norvégiába utazó keretbe.

Női U17: Elölről kell kezdeni az építkezést

Az elmúlt időszak kényszerpihenője után Schumi Dorottyának egy új csapatot kell felállítani az októberi Eb-selejtezőre, amelyet már az új formátumban rendez meg az UEFA.

NU17: Győztes főpróba az elitkör előtt

A visszavágón is legyőzte Szlovénia csapatát a női U17-es válogatott. Schumi Dorottya együttese hátrányból fordított és nyert 2–1-re az Eb-selejtező elitkör előtti utolsó felkészülési mérkőzésen.

Női U17: győzelem az első idei mérkőzésen

Spanyolországi nemzetközi tornán hangolódik a márciusi, hazai rendezésű elitkörre Schumi Dorottya szövetségi edző csapata. Az U17-es lányok az első találkozón Csehországgal kerültek szembe, és a 2–1 félidei állás után 3–2-re nyerni tudtak.

Nemzetközi tornára utaznak az U17-es lányok

Schumi Dorottya válogatottja három mérkőzést játszik Spanyolországban, így jó körülmények között, erős ellenfelekkel szemben készülhet a márciusi, hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörre.

Három gól és győzelem Románia ellen

Bár a második félidő elején a románok jutottak vezetéshez, női U17-es válogatottunk fordított és 3–1-re győzni tudott Gyulán, felkészülési mérkőzésen, másfél hónappal az Eb-selejtező minitorna előtt.

A visszavágón kijavítottuk a hibákat, újra legyőztük Szlovéniát

Már a harmadik percben megszerezték a vezetést U17-es lányaink a Szlovénia elleni idegenbeli határmenti mérkőzésen, a végeredmény 4–0 lett.

Legyőzték Szlovéniát az U17-es lányok

Az Eb-selejtező elitkörre készülő női U17-es válogatottunk a szlovénokkal játszott felkészülési mérkőzést Nagykanizsán.

Határmenti meccseken főpróbázik a női U17-es válogatott

A Szlovénia elleni dupla mérkőzés lesz női U17-es csapatunk felkészülésének egyik utolsó állomása a március végén kezdődő Eb-selejtező elitkör előtt.