Hírkereső

Címke lista: Elitkör

Női U17: Sokat fejlődött a válogatott

Ahogy kezdőként a Himnuszt hallgattam, csodálatos volt! - mondta a válogatott még csak 14 éves játékosa, Savanya Csilla az elitkör után. A csapat egy döntetlennel, egy vereséggel és egy győzelemmel csoportmásodik lett Gyirmóton.

Győzelemmel búcsúztunk az elitkörtől

Végig fölényben játszottunk, de gólt nem szereztünk az első félidőben Grúzia ellen a női U17-es Eb-elitkör utolsó játéknapján. A második játékrészben viszont hamar megszereztük a vezetést, a vége 4-0 lett.

Három góllal jobb volt Anglia

Anglia kihasználta a hibáinkat és 3-0-ra legyőzte U17-es női válogatottunkat. A nyári Európa-bajnokságra csak a csoportgyőztesek jutnak ki, így a grúzok elleni találkozó már ebből a szempontból tét nélküli lesz, hiszen az angolokat már nem tudjuk megelőzni.

Görögország elleni döntetlennel kezdtük az elitkört

A Schumi Dorottya vezette női U17-es válogatott a korán kapott gól után mezőnyfölényben futballozta végig első találkozóját az Eb-elitkörben. Az első félidőben összejött az egyenlítés, a második játékrészben is sorra alakítottuk ki a helyzeteket, de végül meg kellett elégednünk a döntetlennel.

Gyirmóton küzd az Európa-bajnokságért a női U17-es válogatott

Női U17-es válogatottunk erős ellenfelekkel néz szembe az Eb-selejtező elitkörben. A gyirmóti tornán március 21-én, 24-én és 27-én lép pályára Schumi Dorottya együttese. Fiatalok is lehetőséghez jutnak a keretben.