Hírkereső

Címke lista: Eb-selejtező

Eb-selejtezők előtt a női utánpótlás-válogatottak

A női U17-es válogatott hazai pályán, az U19-es csapat Olaszországban szerepel a héten Eb-selejtezőn.

A házigazdák győztek az Eb-selejtező második játéknapján

Fizikálisan nagyon erős norvég csapat fogadta a női U17-es válogatottat az Eb-selejtező tornán. A gyorsan futballozó ellenfél a lefújásig négyszer vette be kapunkat, a szépítő találatunkat Molnár Adelina szerezte.

Vereség a selejtező rajtján

Az első félidőben voltak helyzeteink az ír válogatottal szemben, mégis ők fordultak 2-0-s vezetéssel és a szünet után nem sok lehetőségünk volt az egyenlítésre. A rendes játékidő utolsó percében szépítettünk, így 3-1-es vereséggel ért véget az Eb-selejtező első mérkőzése.

Női U17: Nehéz ellenfelek várnak ránk a nemzetközi mezőnyben

Első komoly nemzetközi megmérettetésére készül a női U17-es válogatott: Schumi Dorottya csapata október 7-16. között Norvégiban vesz részt Eb-selejtező tornán.

Új formátumban selejteznek az Eb-ért női utánpótláscsapataink

Az UEFA átformálta a női U17-es és U19-es válogatottak selejtezőit, immár két-két ligában megy majd a harc az Eb-szereplésért. Az U17-es válogatott Bulgáriát, Írországot és Norvégiát kapta ellenfélként.

Csoportelsőként az elitkörben

A 0-0-s első félidőt követően Bokor Blanka törte meg a gólcsendet és szerezte meg a vezetést csapatunknak Lengyelország ellen. Ezzel csoportelsőként, 18-0-s gólkülönbséggel jutottunk az elitkörbe.

Hét gól, fontos győzelem Bulgária ellen

Pápai Emőke ötször köszönt be a női U17-es válogatott hazai rendezésű Eb-selejtező minitornájának nyitómérkőzésén. A csapatkapitány mellett Mészáros Cecília volt eredményes, kétszer is. A végeredmény 7–0 lett Bulgária ellen.

Győzelemmel kezdte az Eb-selejtezőt a női U17-es válogatott

Schumi Dorottya együttese a bosnyákok ellen lépett pályára Eb-selejtezőn, és Pápai Emőke góljával 1-0-ás győzelemmel zárta a találkozót.