Női U19: Vereséggel folytatódott az Eb-selejtező torna
U19 női   |   Szurkolók   |   2022. október. 08., 17:00

Hiába játszott a mérkőzés nagy részében jobban, látványosabban, végül 4-2-re alulmaradt a szerbekkel szemben női U19-es válogatottunk Telkiben.

A walesiek magabiztos, 3-0-s legyőzése után a szerb válogatottal találkozott a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán női U19-es válogatottunk.

Jól kezdődött számunkra a találkozó, már a 3. percben megszereztük a vezetést, és félórán keresztül nemcsak tartottuk az eredményt, hanem a helyzetek alapján akár növelhettük volna is. Újabb gólt azonban nem tudtunk szerezni a szünetig, a félidő hajrájában pedig egyenlítettek a szerbek.

A második félidő kiegyenlített játékot hozott, de a szerbek jól használták ki a hibáinkat követő lehetőségeiket, 3-1-re elhúztak. Kiss-Lantos Hanna találatával 2-3-ra módosult az állás, és ekkor benne volt az egyenlítés is a meccsben, ám a szerbek jobban bírták a hajrát, és ők szerezték meg a meccs utolsó gólját, így 4-2-re megnyerték a találkozót.

Válogatottunk kedden délután az olaszok ellen zárja a tornát Telkiben.