Döntetlennel zárult a Jezek-torna
U18 férfi   |   Archívum   |   2011. augusztus. 27., 19:27

U18-as válogatottunk a házigazda csehek ellen zárta szereplését a Vaclav Jezek-emléktornán.

A mieink a törökökkel döntetlent játszottak a csoportban, majd a szlovákoktól vereséget szenvedtek, így a szombati helyosztón az ötödik helyért léptek pályára a cseh válogatott ellen.

Bene Ferenc szövetségi edző a Nagy Gergő - Zámbó Dániel (Eperjesi Gábor, 41.), Szilvási Péter, Csornij Áron, Hangya Szilveszter - Pintér Ádám, Nagy Erik (Kelemen Márk, 41.)- Barcsay Márk (Huller Ádám, 54.), Lőrinczy Attila, Bese Barnabás - Nowothny Soma (Zsirai Martin, 75.) összetételben szerepeltette csapatát a találkozón.

A mieink kétszer is vezetéshez jutottak a meccsen, előbb az első félidőben Nowothny Soma, majd a szünet után Szilvási Péter talált a kapuba, a házigazdák azonban mindkét találat után egyenlítettek. A lefújáskor 2-2 volt az eredmény, ezért tizenegyesrúgások döntöttek a torna ötödik helyezéséről, s miután ezt a csehek 6-5-re megnyerték, a mieink hatodikként zárták a viadalt.