Hírkereső

Címke lista: női Eb-selejtező

Olaszország kifogott a női U19-es válogatottunkon

A szünetben 2-0-ra vezetett a házigazda olasz csapat a női U19-es Eb-selejtező mérkőzésen. Németh Diána szögletgóljával azonban közelebb kerültünk ellenfelünkhöz, amely aztán tizenegyesből zárta le a találkozót.

Győzelemmel zárta az Eb-selejtezőt női U19-es csapatunk

Turtóczki Sándor csapata egy félidőt emberhátrányban futballozott a török válogatott ellen, de így is magabiztosan legyőzte ellenfelét a dániai Eb-selejtező torna utolsó játéknapján.

Jó játék, de vereség a finnek elleni nyitányon

Három mérkőzést játszik Dániában Turtóczki Sándor válogatottja. A női U19-es csapat Finnország ellen kezdte meg az Eb-selejtezőt. Ellenfelünk mindkét félidőben egyszer tudta feltörni védelmünket, a végeredmény 2-0 lett.

Finnország ellen kezdjük az Eb-selejtezőt

A női U19-es válogatottunk első ellenfele a finn csapat lesz a dániai Eb-selejtező tornán. A csapat hétfőn utazott a mérkőzések helyszínére és a keddi edzés a finnek elleni felkészülésről szólt. Majd a házigazdák és Törökország ellen is pályára lép Turtóczki Sándor csapata.

Nehéz csoportban a cél a felsőházi tagság megtartása

Új lebonyolítási rendben kezdi meg az Eb-selejtezőt a női U19-es válogatott. Turtóczki Sándor csapata Dániába utazik a tornára, ahol a házigazdák mellett a finnek és törökök ellen lép pályára október 20-tól.