Hírkereső

Címke lista: u17-es világbajnokság

Ecuador elleni vereséggel ért számunkra véget a vb

A magyar válogatott lejátszotta utolsó csoportmérkőzésén a brazíliai U17-es világbajnokságon. Bár ezen a találkozón is két gól lőtt és vezetett csapatunk, végül Ecuador 3-2-re győzött, így nem jutott tovább a nyolcaddöntőbe.

U17-es vb: Megragadni az utolsó esélyt

A magyar válogatott pénteken, közép-európai idő szerint 21.00 órakor játssza utolsó csoportmérkőzését az U17-es világbajnokságon, Brazíliában. A győzelem biztos továbbjutást jelentene, az egy ponttal kevés esély maradna a csoportból való továbblépésre.

Döntetlent játszottunk Ausztráliával a vb-n

A magyar válogatott lejátszotta második mérkőzését a brazíliai U17-es világbajnokságon. Bár a szünetben két góllal vezettünk, az ausztrálok a fordulás után egyenlítettek, 2-2 lett a végeredmény.

U17-es vb: Kézben tartaná sorsát a magyar válogatott

Preisinger Sándor együttese kedden az ausztrálok ellen folytatja szereplését a brazíliai U17-es világbajnokságon.

Hiába vezettünk, Nigéria nyert az U17-es vb nyitómeccsén

A magyar válogatott elveszítette első világbajnoki találkozóját. A 79. percig náluk volt az előny, ekkor aztán előbb egalizált, majd átvette a vezetést Nigéria. A vége 4-2 lett.

Szombaton kezdjük a világbajnokságot, a rekordbajnok az első rivális

A magyar válogatott szombaton, helyi idő szerint 17.00 órakor megkezdi szereplését a brazíliai U17-es világbajnokságon, az ellenfél a korosztályos világbajnokság legsikeresebb válogatottja, az ötszörös aranyérmes Nigéria lesz.

U17-es vb: Az átállásról szóltak az első napok

A szombaton kezdődő U17-es világbajnokságra készülő válogatott 30 órás utazást követően magyar idő szerint vasárnap este érkezett meg Goianiába, világbajnoki csoportmérkőzései helyszínére.

Végleges a vb-keret, elkezdődött a felkészülés

Szerda délután Telkiben gyűltek össze az U17-es világbajnokságra utazó magyar válogatott játékosai. Preisinger Sándor kijelölte a végleges keretet a tornára.

Preisinger Sándor kihirdette bő vb-keretét

Egyelőre húsz mezőnyjátékos és három kapus tagja az U17-es világbajnokságra készülő keretnek. Preisinger Sándor szövetségi edző jövő szerdán szűkít.

Győztes főpróbát tartott az U17-es vb-csapat

Az októberi, brazíliai U17-es világbajnokságra készülő magyar válogatott csütörtökön lejátszotta utolsó nemzetközi felkészülési mérkőzését a vb előtt. A mieink hátrányból fordítva 2-1-re legyőzték a horvátokat.

Négy gólt lőtt Horvátországban az U17-es vb-csapat

Preisinger Sándor együttese 4-1-re legyőzte a horvátokat Csáktornyán, felkészülési mérkőzésen.

Utolsó tesztje előtt az U17-es vb-re készülő válogatott

Jövő kedden és csütörtökön a horvátországi Csáktornyán lép pályára Preisinger Sándor együttese.

A lettek legyőzésével javított az U18-as válogatott

A brazíliai U17-es világbajnokságra készülő U18-as válogatottunk megnyerte második mérkőzését a csehországi Vacláv Jezek-emléktornán.

U18: Nem bírtuk el a kulcsemberek hiányát a csehek ellen

U18-as válogatottunk nem tudta azt az arcát mutatni a csehek elleni mérkőzésen, mint amit a májusi Európa-bajnokságon láthattunk tőle. A hozzánk hasonlóan Eb-negyeddöntős cseh együttes magabiztosan nyert ellenünk a Vacláv Jezek-emléktorna első játéknapján.

U18: Preisinger Sándor keretet hirdetett

Az U17-es világbajnokságra készülő U18-as válogatott a csehországi Vaclav Jezek-emléktornára utazik el jövő hétfőn.

U18: Megkezdte a felkészülést az U17-es vb-re a válogatott

A hét első felében Telkiben edzőtáborozott a brazíliai U17-es világbajnokságra készülő U18-as csapat.

U17: Nigéria, Ecuador és Ausztrália lesznek a vb-ellenfeleink Brazíliában

A FIFA zürichi központjában elkészítették az idei férfi U17-es világbajnokság csoportbeosztását. A magyar válogatott a B csoportba került Nigéria, Ecuador és Ausztrália társaságában.