Győzelemmel kezdett Rómában az U16-os válogatott
Férfi A-válogatott   |   Válogatottak Archív   |   2011. május. 24., 22:00

A magyar U16-os válogatott a héten a római Ciociara tornán vesz részt. Az első mérkőzésen 5-1-es győzelmet aratott együttesünk.

A Pisont István vezette U16-os válogatott egy korosztállyal feljebb szerepel a viadalon, vagyis ellenfeleinket 17 éves futballisták alkotják, a torna csoportkörében 2x30 perces meccseket játszanak a csapatok. A mieink az első napon az Artino gárdája ellen léptek pályára, válogatottunk ötletesen, szellemesen játszva 1-1-es félidő után 5-1-re legyőzte ellenfelét. Szabó Bence a második félidőben mesterhármast ért el, valamint Medgyes Zoltán és Pataki Zsolt is eredményes volt.

A válogatott a Reggina ellen folytatja szereplését, majd az ír Shamrock Rovers elleni mérkőzésen zárja a csoportkört.

Magyarország - Artino 5-1 (1-1)

Magyarország: Dániel Csaba - Baksa Dénes, Kovács Tamás, Pataki Zsolt, Tamás Krisztián - Medgyes Zoltán (Nagy Dominik), Fényes Szabolcs, Kalmár Zsolt (Szalánszki Bálint) - Vlasics Dániel (Tóth László), Farkas Zoltán (Vörösbaranyi Armand), Popgeorgiev Pantelis (Szabó Bence)