Sikeres felcsúti hajrá az edzőmeccsen
U21 férfi   |   Archívum   |   2007. február. 06., 16:37

Az NB II-es Felcsút SE ellen játszotta idei első felkészülési mérkőzését a Róth Antal által irányított U21-es válogatott. Már a csapathirdetés előtt kiderült, hogy Fodor Marcell és Kovács Zoltán sérülés miatt nem léphet pályára, ezért a szövetségi edző az alábbi összeállításban játszatta a csapatot.

Első félidő: Kemenes Szabolcs - Vadász Viktor, Sütő László, Guzmics Richárd, Varga Róbert - Szakály Péter, Pintér Ádám, Farkas Péter, Laczkó Zsolt - Dzsudzsák Balázs - Szabó Viktor.
Második félidő: Kemenes Szabolcs - Sipos Tamás, Sütő László (Guzmics Richárd, a 62. percben), Kovács Gábor, Völgyi Dániel - Bartha László, Schmatovics Gábor, Gulyás Máté, Nagy Tamás - Szatmári Lóránd - Szabó Viktor (Szakály Péter, a 62. percben).

Az első játékrész egyetlen gólját a DVSC-TEVA játékosa, Dzsudzsák Balázs szerezte: a középpályás a 25. percben 20 méterről csavarta a Felcsút kapujába a labdát (1-0). A második félidő elején aztán Imrik László révén egyenlített az NB II-es gárda (1-1), majd a 86. percben tizenegyesből Tamási Zoltán révén a győzelmet is megszerezte a felcsúti csapat (1-2).

Magyarország U21 - Felcsút SE 1-2 (1-0)
Gólszerző: Dzsudzsák a 25. illetve Imrik az 55., Tamási (11-esből) a 86. percben.

A korosztályos csapat csütörtökön 13 órakor ismét pályára lép, s ekkor a Borsodi Ligában szereplő Győri ETO lesz az ellenfele.