A címvédő vereséggel kezdte a rájátszást
U21 férfi   |   Archívum   |   2010. május. 04., 16:14

Hétfőn két mérkőzéssel elkezdődött a férfi futsal NB I rájátszása. Az egyik csapat két győzelméig tartó párharcban a Duna Takarék ETO és a Colorspectrum Aramis szerzett előnyt.

A győriek már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést, a brazil Neris vezérletével magabiztosan győzték le az üllői ellenfelüket. Duna Takarék ETO FC - Üllő FC Cső-Montage 6-2 (4-0) A bihari városban megrendezett találkozó rendkívül izgalmasra sikeredett. A vendég Aramis 5 másodperccel a találkozó lefújása előtt egyenlítette ki hátrányát a bajnoki címvédővel szemben. A hosszabbításban sem jutottak dűlőre egymással a felek, így a büntetőrúgásokra maradt a döntés. Ebben most az Aramis bizonyult jobbnak, így a vendégek előnyben várhatják a folytatást. A bajnoki rájátszás csütörtökön Üllőn és Budafokon folytatódik. MVFC-Berettyóújfalu - Colorspectrum Aramis 4-6 (2-0, 3-2, 3-3) A futsal NB II küzdelmei is befejeződtek hétfőn este. Az Ózd VSE az otthon elszenvedett 4-2-es vereség után, Budapesten nyert az Újpest FC ellen 7-1-re, így a borsodi együttes lett a bajnok. Második az Újpest FC, harmadik helyet a Colorspectrum Aramis U21-es csapata szerezte meg. Az NB I-be az első két helyezett jutott fel.