Női Futsal: negyedik helyen zártunk Moszkvában
Női futsal   |   Archívum   |   2014. május. 09., 11:27

A moszkvai Győztesek Napja torna utolsó játéknapján női futsalválogatottunk Iránnal találkozott.

A válogatott hétfőn kezdte meg a moszkvai Győzelem Napja tornát. Az első játéknapon Oroszország ellen játszott a csapat, akkor egy szoros mérkőzésen, becsülettel küzdöttek játékosaink, majd a 2-1-es félidőt követően, 3-1-es vereséggel zárták a találkozót. A szerdai második játéknapon a világbajnoki ezüstérmes Spanyolország ellen jól indult a mérkőzés a mieink számára, hiszen csapatunk az első félidőben gól nélküli döntetlennel ment az öltözőbe, de a második félidőre elfáradt és öt gólt kapott (5-0).

A bronzmeccsen, Irán ellen gyengén kezdtünk, és a pontosabban játszó ázsiaiak a szünetre kétgólos előnyt szereztek. Bár a szünet után átvettük az irányítást, a helyzeteink nem eredményeztek gólt, míg az ellenfél a hajrában két gólt is szerzett, és 4-0-ra megnyerte a találkozót.

Irán - Magyarország 4-0 (2-0)

Magyarország: Vincze Anikó - Ganczer Hajnalka, Megyes Ágnes, Radics Ágnes, Szekér Anita
Csere: Bocsárdi Eszter, Csepregi Gabriella, Kovács Aliz, Újvári Krisztina, Varga Adél, Ganczer Hajnalka, Nagy Ágnes, Bernhardt Barbara