Jakabfi Zsanett másodszor is Bajnokok Ligája-győztes
Női A-válogatott   |   Archívum   |   2014. május. 23., 14:53

Csütörtökön este Lisszabonban, az UEFA Női Bajnokok Ligája döntőjében, a címvédő VfL Wolfsburg - kétgólos hátrányból fordítva - 4-3-ra nyert a világ egykori legjobb játékosát, a brazil Martát is csatasorba állító svéd Tyresö ellen.

A Jakabfi Zsanett, a magyar női futball ékköve a döntőn sajnos bokasérülése miatt nem játszott (artroszkópos eljárással vették ki a szilánkot a csontvelőből és szüntették meg az ödémát), de miután a sorozat korábbi találkozóin pályára lépett, a nemzetközi futball általános gyakorlata szerint, immár kétszeres BL-győztesnek mondhatja magát.