Gól nélkül ért véget a lengyelek elleni találkozó
U19 női   |   Csapat   |   2021. szeptember. 18., 19:24

Lengyelország elleni páros mérkőzéssel készült a női U19-es válogatottunk az októberi Eb-selejtezőkre. A második felvonás 0-0-s döntetlent hozott.

Kétszer is vezettünk Lengyelország ellen

A női U19-es válogatott az Eb-selejtezők előtt páros mérkőzést játszik Lengyelország csapatával, Telkiben. Az első mérkőzésen 2-2-es döntetlen született.

Tovább

A második, Lengyelország elleni felkészülési mérkőzésén is döntetlent ért el a női U19-es válogatott,  Turtóczki Sándor csapata a 2–2 után szombaton 0–0-t játszott.

A találkozó első negyedórája a vendégeké volt, akkor a jó kapusteljesítmény és a szerencse is kellett hozzá, hogy ne kerüljünk – akár többgólos – hátrányba. Ezt követően magára talált csapatunk és a cserék is javulást hoztak mezőnyben, de a helyzeteket nem sikerült gólra váltani.

A második félidőben éppen fordítva volt: az első időszakban eldönthettük volna a találkozót, de gólt nem tudtunk lőni. A hol nagyon jó, hol pedig gyenge találkozó 0–0-s döntetlennel ért véget.

Az összkép alapján az eredmény reális, gyengén kezdtünk és továbbra is nehézséget okoz felnőnünk a nemzetközi szinthez. Dolgoznunk kell még, sokat és gyorsan, hiszen már nincs sok hátra az Eb-selejtezőig, amire ezzel a két mérkőzéssel készültünk, ezek alapján kell majd kialakítani a keretet – nyilatkozta Turtóczki Sándor szövetségi edző.

Magyarország–Lengyelország 0–0
Magyarország: Török Noémi – Hajba Jázmin (Gaál Rebeka, 46.), Benke Dorka (Sain Anna, 68.), Székely Zsófia, Sali Rebeka (Varró Veronika, 55.), Antalicz Alexandra (Siber Glória, 55.), Pap Nóra (Csizmadia Zsófia, 68.), Árvay Hanna, Németh Diána (Vida Boglárka, 6.), Kiss-Lntos Hanna (Siber Szófia, 46.), Németh Mirtill (Tenyei-Tóth Rebeka, 46.)