Női U19: szenzációs győzelemmel csoportgyőztes a válogatott

Női U19-es válogatottunk 2-0-ra legyőzte a dánokat a Montenegróban rendezett Eb-selejtező minitorna utolsó játéknapján, és csoportgyőztesként jutott a tavaszi elitkörbe.

Női U19: Fölényes győzelem Montenegró ellen

A magyar női U19-es válogatott Eb-selejtező minitornán 6–0-ra legyőzte a házigazda Montenegró korosztályos legjobbjait.

• Hírek

Női U19: Magabiztos sikerrel kezdtük az Eb-selejtező tornát

Turtóczki Sándor együttese 3-0-ás félidőt követően 5-2-re legyőzte a török korosztályos válogatottat Bükön, az Eb-selejtező torna első játéknapján.

Női U19: Kulcsmeccsel kezdjük az Eb-selejtező tornát

A Turtóczki Sándor vezette magyar női U19-es válogatott szerdán megkezdi szereplését a hazai rendezésű Európa-bajnoki selejtező minitornán.

Női U19: Szoros vereség Szlovéniában

Az októberi Eb-selejtező mérkőzéseire készülő magyar női U19-es válogatott második mérkőzésén is egy góllal kapott ki a szlovénoktól felkészülési találkozón.

Női U19: Szűk vereség Szlovénia ellen

A magyar női U19-es válogatott felkészülési mérkőzésen, hazai pályán szenvedett 1–0-s vereséget Szlovénia korosztályos legjobbjai ellen Andráshidán.

Női U19: Gólgazdag döntetlen Ausztria otthonában

A Lindabrunnban rendezett felkészülési mérkőzésen a mieink szerezték meg a vezetést, majd a hazai együttes már 3–1-re is vezetett. Válogatottunk hajrája két gólt, a mérkőzés pedig 3–3 végeredményt hozott.

Női U19: hajrágóllal maradtunk alul az írekkel szemben

Az Eb-selejtezőre készülő női U19-es válogatottunk az ausztriai Lindabrunban lépett pályára az írek ellen.

MérkőzésekNői U19: Újabb szoros siker az északírek ellen

Az Eb selejtezőkre készülő korosztályos csapat egy első és egy második félidei góllal 2–1-re nyert az északír csapat ellen a két együttes e heti második, büki összecsapásán.

MérkőzésekNői U19: Győzelem Észak-Írország ellen

A magyar női U19-es válogatott felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte Észak-Írország korosztályos legjobbjait Bükön.

ArchívumNői U19: Magabiztos győzelem Oroszország ellen

A hazai rendezésű Eb-elitkör 1. csoportjának harmadik, utolsó mérkőzésén a magyar női U19-es válogatott 1–0-ra legyőzte Oroszországot, és ezzel megszerezte a csoport harmadik helyét. Krascsenics Petra gólja döntött.

ArchívumNői U19: Megnehezítettük a világelitbe tartozó spanyolok dolgát

A hazai rendezésű Eb-elitkör 1. csoportjának második mérkőzésén a magyar női U19-es válogatott végig nagy szívvel küzdött a világelitbe tartozó spanyol válogatott ellen, és végül 3–0-s vereséget szenvedett.

ArchívumNői U19: Tisztes helytállás Belgium ellen

Női U19-es válogatottunk pénteken megkezdte szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörben: Turtóczki Sándor szövetségi edző csapata helytállt a nagyobb játékerőt képviselő ellenfelével szemben, de végül 3–0-s vereséget szenvedett Belgium ellen.

ArchívumNői U19 elitkör: bravúrokra lesz szükség a Hidegkuti-stadionban

Női U19-es válogatottunk pénteken 16.00 órakor kezdi meg szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörben. Ellenfeleink Belgium, Spanyolország és Oroszország lesznek.

ArchívumNői U19: Izland örülhetett jobban a döntetlennek

Női U19-es válogatottunk lejátszotta utolsó nemzetközi felkészülési mérkőzését a május végén kezdődő hazai rendezésű Eb-selejtező elitkör előtt.

ArchívumNői U19: szép siker Izland ellen

A magyar női U19-es válogatott a Dabason játszott felkészülési mérkőzésen 2-0-ra verte Izland korosztályos csapatát.