• Hírek

Újra összecsaphatnak az U20-as vb-szereplői
2017. november 13., 10:18

A keddi Magyarország–Costa Rica mérkőzésre készülők közül közel egy csapatra való játékos találkozott egymással nyolc éve, a mindkét válogatott eddigi legnagyobb korosztályos világbajnoki sikerét jelentő, egyiptomi junior-világbajnoki bronzmérkőzésen, amelyen Egervári Sándor vezette a magyar válogatottat.

Szerbia az U20-as világbajnok, Mervó Bence társgólkirály
2015. június 20., 10:51

Mervó Bence holtversenyben a vébé góllövőlistájának élén végzett.

U20: korábbi ellenfeleink játsszák a vb-döntőt
2015. június 17., 11:04

A brazil és a szerb válogatott jutott be az új-zélandi U20-as világbajnokság döntőjébe.

U20: közel járt a bravúrhoz, de búcsúzott a vb-től a válogatott
2015. június 10., 11:23

A magyar válogatott nagyott küzdött, és jól játszott a szerbek elleni nyolcaddöntőben az U20-as világbajnokságon, de az ellenfél a rendes játékidő és a 2x15 perces hosszabbítás végén is szerzett egy-egy gólt, és 2-1-re győzni tudott.

Bernd Storck: A fejlődés a legfontosabb!
2015. június 10., 11:12

Az MLSZ sportigazgatója úgy véli, hogy az U20-as válogatott játékosainak biztosan helyük van az NB I-ben.

U20: A hazaiak biztatása is a csapatot segíti
2015. június 09., 10:40

A kedd reggeli kiadós tengerparti sétával indult az U20-as keret tagjai számára, majd az ebéd és csendes pihenő után délután, 16 órakor a helyi, teljes mértékben fedett stadionban vezetett egyórás edzést Bernd Storck sportigazgató.

U20: Utazás és felkészülés a szerbek ellen
2015. június 08., 12:44

U20-as válogatottunk megérkezett a szerdai, szerbek elleni nyolcaddöntő helyszínére, Dunedinbe,

U20: harmadikként jutottunk tovább, Szerbia következik
2015. június 07., 13:20

U20-as válogatottunk 2-0-ás vereséggel zárta a csoportkört az új-zélandi világbajnokságon, de így is továbbjutott a nyolcaddöntőbe, ahol Szerbia lesz az ellenfele.

U20: A folytatásban is száz százalék kell
2015. június 06., 13:36

A szombati nap már teljes mértékben a Nigéria elleni harmadik csoportmérkőzésre való felkészülés jegyében zajlott, New Plymouthban. A délelőtt folyamán a játékosok egy része az edzőteremben végzett gyakorlatokat, míg egy másik társaság ellátogatott a Pukekura parkba, és itt ismerkedett a környék szubtrópusi növényzetével.

U20: senki ellen sincs félnivalója a csapatnak
2015. június 05., 13:54

A Brazília elleni, drámai körülmények között 2-1-re elveszített csoportmérkőzést követően azonnal megkezdték a regenerálást a mieink.

U20: Dárdai Pálnak tetszett a válogatott játéka
2015. június 04., 14:04

A szövetségi kapitány pénteki, debreceni sajtótájékoztatóján az új-zélandi vébén szereplő együttesről is elmondta a véleményét.

Forgács Dávid: Dicséret illeti a csapatot
2015. június 04., 13:08

A magyar U20-as válogatott játékosa az MLSZ TV-nek adott interjúban elmondta: az együttes minden tagja büszke lehet a brazilok ellen mutatott teljesítményre.

U20: hősies küzdelemben maradtunk alul Brazília ellen
2015. június 04., 11:00

U20-as válogatottunk a 8. percben vezetést szerzett Brazília ellen az új-zélandi világbajnokságon, de a brazilok 75 percet emberelőnyben játszva megfordították az állást, és 2-1-re győztek.

U20: Új-zélandi télben edzett a válogatott
2015. június 03., 12:05

Szerdán délelőtt a kerettagok egy része sétát tett New Plymouth belvárosában, és megtekintette a Taranaki környékének kultúráját, állatvilágát bemutató múzeumot, míg a többiek a közeli edzőteremben végeztek gyakorlatokat.

U20: hitet adott a jó folytatásra az 5-1-es siker
2015. június 02., 08:13

Kedden egy edzés szerepelt a válogatott programjában, amelyen a hétfői, Észak-Korea elleni győzelemben kulcsszerepet vállaló játékosok más gyakorlatokat végeztek, mint azok, akik kihagyták a magyar nyitómeccset. A délután folyamán a játékosok a New Plymouth-hoz közeli tengerparton folytatták a regenerálódást.

U20: Megismerkedett a Taranaki Stadionnal a válogatott
2015. június 01., 15:04

Vasárnap délután New Plymouthban, a hétfői mérkőzés helyszínén vezetett edzést Bernd Storck a magyar U20-as válogatott tagjainak. A sportigazgató egyórás, pörgős gyakorlást vezényelt az Észak-Korea elleni első találkozót megelőzően.

Mervó Bence: Köszönet a szurkolóknak!
2015. június 01., 14:19

Az Észak-Korea elleni 5-1-es győzelmet követően a magyar U20-as válogatott csatára, a mesterhármast szerző Mervó Bence az MLSZ TV-nek elmondta: teremfociban már előfordult, hogy hasonló gólt lőtt, mint az U20-as vébé első meccsének 83. percében a koreaiaknak.

U20: öt gólt szerezve, remek győzelemmel kezdtük a vb-t
2015. június 01., 13:28

U20-as válogatottunk az új-zélandi világbajnokság első mérkőzésén magabiztos, 5-1-es győzelmet aratott Észak-Korea ellen.

U20: Elkezdődött az új-zélandi világbajnokság
2015. május 30., 15:25

Az U20-as világbajnokság összes meccse szoros volt a nyitónapon. A magyar válogatott hétfőn kezdi meg szereplését a viadalon.

U20: Így nyert a csapat Fidzsi-szigetek ellen
2015. május 29., 16:03

Mint ismeretes, a Bernd Storck vezette magyar U20-as válogatott a világbajnoki felkészülés zárásaként a szintén vb-szereplő Fidzsi-szigetekkel mérkőzött meg hétfőn, az új-zélandi Cambridge városában, és a kellemetlen időjárási körülmények ellenére 7-0-ra nyert.