• Hírek

U19: magabiztos sikerrel kezdtünk Horvátországban

A Sören Osterland vezette magyar U19-es válogatott már az első félidőben két gólt szerzett a Kazahsztán elleni Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen, és végül 4-0-ra legyőzte ellenfelét.

U19: horvátországi Eb-selejtező előtt a válogatott

U19-es válogatottunk pénteken, a kazahok ellen kezdi meg szereplését a horvátországi Európa-bajnoki selejtező minitornán.

Telkiben készült az U19-es válogatott

Korosztályos válogatottunk a szeptemberi Eb-selejtező minitornára való felkészülés jegyében töltötte a hét első négy napját.

U19: nem bírtuk a hajrát a csehek ellen

U19-es válogatottunk lejátszotta második felkészülési mérkőzését is a cseh válogatott ellen, a találkozót 3-2-re a vendégek nyerték meg.

U19: a csehek nyerték az első felvonást

Az Európa-bajnoki selejtezőire készülő U19-es válogatott egy góllal alulmaradt a csehek ellen a két válogatott diósdi felkészülési mérkőzésén.

U19: a csehek ellen készülünk az Eb-selejtezőkre

Kedden és csütörtökön a cseh válogatottat fogadja felkészülési mérkőzésen U19-es együttesünk.

U19: örül a profi feltételeknek az új szövetségi edző

Sören Osterland, az U19-es válogatott új szövetségi edzője a fehéroroszok elleni csütörtöki győzelem után nyilatkozott az MLSZ TV-nek.

U19: újabb győzelem a fehéroroszok ellen

U19-es válogatottunk a keddi 1-0 után csütörtökön 2-1-re győzte le a fehérorosz válogatottat felkészülési mérkőzésen, Telkiben.

U19: egygólos siker az idénykezdeten

U19-es válogatottunk Murka Benedek fejesgóljával 1-0-ra legyőzte a fehéroroszokat Telkiben, felkészülési mérkőzésen.

U20: Először zengett fel a Hajrá, magyarok!

Minden játékos megérkezett Új-Zélandra, ahol Bernd Storck sportigazgató vezetésével, magyar szurkolók támogatása mellett készül a június elsején kezdődő világbajnokságra a válogatott.

Itthon játszik az Eb-ért az U17-es válogatott

Nyonban, az UEFA székhelyén elkészítették az U17-es Eb-elitkör sorsolását, valamint a jövő őszi U17-es és U19-es Európa-bajnoki selejtezők csoportbeosztását.

U19: vereség és kiesés az utolsó Eb-selejtezőn

U19-es válogatottunk Dunaújvárosban, a szlovákok ellen játszotta le utolsó Európa-bajnoki selejtező mérkőzését. A vendégek magabiztos győzelmet arattak, és hibátlan teljesítménnyel nyerték a csoportot, a mieink búcsúztak a sorozattól.

U19: döntetlen a szlovénok ellen is

A Pisont István vezette U19-es válogatott 0-1-es félidő után 1-1-es döntetlent játszott Szlovéniával a hazai rendezésű Eb-selejtező torna második játéknapján.

U19: peches döntetlen az első Eb-selejtezőn

Pisont István együttese Polgár Kristóf góljával vezetést szerzett ugyan Azerbajdzsán ellen a két csapat dunaújvárosi Eb-selejtezőjén, de a hajrában az ellenfél egyenlített, és megszerezte az egyik pontot.

U19: hétfőn kezdi Eb-selejtezőjét a válogatott

A Pisont István vezette együttes az azeri, a szlovén és a szlovák korosztályos válogatott ellen játszik a következő napokban.

U19: Polgár Kristóf egy év után tért vissza

Tavaly őszi térdműtétje után a Liverpool védője újra meghívást kapott a korosztályos válogatottba.

U19: edzőmeccsel zárta utolsó összetartását a válogatott

A Pisont István vezette együttes a Videoton II ellen lépett pályára Telkiben.

Negyedikként zártunk a Vilotic-tornán

A magyar U19-es válogatott a bronzmérkőzésen 5-2-es vereséget szenvedett az ukránoktól.

U19: bronzéremért játszik a válogatott

Gólnélküli döntetlenre végzett U19-es válogatottunk a belgák elleni mérkőzésen a szabadkai Vilotic-tornán, majd tizenegyesekkel bebiztosította második helyét a csoportban.

U19: vereséghez vezettek az egyéni hibák

Az első félidőben ziccerek sorát rontotta el válogatottunk, a második félidőben pedig védekezésben vétettek hibákat a játékosok a szabadkai Vilotic-torna első meccsén, Izrael ellen.