• Hírek

Szünetig eldöntötték a szlovákok
2015. október 15., 12:57

A magyar U19-es válogatott 5-1-es vereséget szenvedett Szencen a házigazda szlovákoktól.

U19: a hajrában fordítottak a szlovákok
2015. október 13., 19:14

Fordulatos mérkőzést játszott a magyar U19-es válogatott a szlovákok ellen Lipóton. Bár jól teljesített a csapat, a vendégek a hajrában maguk javára fordította a találkozót.

Pályán az U18-as és az U19-es válogatott
2015. október 12., 10:59

Az U18-as válogatott Montenegróval, az U19-es csapat Szlovákiával méri össze az erejét.

U19: nem ért továbbjutást a hősies döntetlen
2015. szeptember 23., 17:57

U19-es válogatottunk a második félidő nagy részét kettős emberhátrányban játszotta le a házigazdák ellen a horvátországi Eb-selejtező minitorna utolsó játéknapján, és így is döntetlent ért el a találkozón. Sajnos a megszerzett egy pont nem volt elég a továbbjutáshoz.

U19: vereség a második játéknapon
2015. szeptember 20., 16:28

U19-es válogatottunk 3-0-ra kikapott Montenegrótól a horvátországi Eb-selejtező minitorna második játéknapján.

U19: magabiztos sikerrel kezdtünk Horvátországban
2015. szeptember 18., 15:52

A Sören Osterland vezette magyar U19-es válogatott már az első félidőben két gólt szerzett a Kazahsztán elleni Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen, és végül 4-0-ra legyőzte ellenfelét.

U19: horvátországi Eb-selejtező előtt a válogatott
2015. szeptember 14., 19:49

U19-es válogatottunk pénteken, a kazahok ellen kezdi meg szereplését a horvátországi Európa-bajnoki selejtező minitornán.

Telkiben készült az U19-es válogatott
2015. augusztus 27., 18:26

Korosztályos válogatottunk a szeptemberi Eb-selejtező minitornára való felkészülés jegyében töltötte a hét első négy napját.

U19: nem bírtuk a hajrát a csehek ellen
2015. augusztus 13., 13:35

U19-es válogatottunk lejátszotta második felkészülési mérkőzését is a cseh válogatott ellen, a találkozót 3-2-re a vendégek nyerték meg.

U19: a csehek nyerték az első felvonást
2015. augusztus 11., 19:09

Az Európa-bajnoki selejtezőire készülő U19-es válogatott egy góllal alulmaradt a csehek ellen a két válogatott diósdi felkészülési mérkőzésén.

U19: a csehek ellen készülünk az Eb-selejtezőkre
2015. augusztus 10., 19:23

Kedden és csütörtökön a cseh válogatottat fogadja felkészülési mérkőzésen U19-es együttesünk.

U19: örül a profi feltételeknek az új szövetségi edző
2015. július 24., 11:06

Sören Osterland, az U19-es válogatott új szövetségi edzője a fehéroroszok elleni csütörtöki győzelem után nyilatkozott az MLSZ TV-nek.

U19: újabb győzelem a fehéroroszok ellen
2015. július 23., 14:31

U19-es válogatottunk a keddi 1-0 után csütörtökön 2-1-re győzte le a fehérorosz válogatottat felkészülési mérkőzésen, Telkiben.

U19: egygólos siker az idénykezdeten
2015. július 21., 19:30

U19-es válogatottunk Murka Benedek fejesgóljával 1-0-ra legyőzte a fehéroroszokat Telkiben, felkészülési mérkőzésen.

U20: Először zengett fel a Hajrá, magyarok!
2015. május 23., 08:26

Minden játékos megérkezett Új-Zélandra, ahol Bernd Storck sportigazgató vezetésével, magyar szurkolók támogatása mellett készül a június elsején kezdődő világbajnokságra a válogatott.

Itthon játszik az Eb-ért az U17-es válogatott
2014. december 03., 11:37

Nyonban, az UEFA székhelyén elkészítették az U17-es Eb-elitkör sorsolását, valamint a jövő őszi U17-es és U19-es Európa-bajnoki selejtezők csoportbeosztását.

U19: vereség és kiesés az utolsó Eb-selejtezőn
2014. november 15., 14:48

U19-es válogatottunk Dunaújvárosban, a szlovákok ellen játszotta le utolsó Európa-bajnoki selejtező mérkőzését. A vendégek magabiztos győzelmet arattak, és hibátlan teljesítménnyel nyerték a csoportot, a mieink búcsúztak a sorozattól.

U19: döntetlen a szlovénok ellen is
2014. november 12., 14:52

A Pisont István vezette U19-es válogatott 0-1-es félidő után 1-1-es döntetlent játszott Szlovéniával a hazai rendezésű Eb-selejtező torna második játéknapján.

U19: peches döntetlen az első Eb-selejtezőn
2014. november 10., 20:08

Pisont István együttese Polgár Kristóf góljával vezetést szerzett ugyan Azerbajdzsán ellen a két csapat dunaújvárosi Eb-selejtezőjén, de a hajrában az ellenfél egyenlített, és megszerezte az egyik pontot.

U19: hétfőn kezdi Eb-selejtezőjét a válogatott
2014. november 09., 18:50

A Pisont István vezette együttes az azeri, a szlovén és a szlovák korosztályos válogatott ellen játszik a következő napokban.