• Hírek

Két mérkőzés Szlovénia ellen
2008. május 26., 13:11

A nyári ráckevei tornára készülő U16-as válogatottunk a héten két mérkőzést játszik Szlovéniával, a két csapat kedden Lendván, csütörtökön pedig Andráshidán lép pályára.

Jó játék és győzelem Románia ellen
2008. április 23., 15:05

A hétfői, pecicai 2-2 után U16-os válogatottunk ezúttal Gyulán mérkőzött meg Románia korosztályos csapatával. Zsivoczky Gyula együttese Ízing Martin és Skriba Máté góljaival 1-0-ás félidő után 2-0-ra győzött.

Fordítottunk, de nem nyertünk
2008. április 21., 17:59

U16-os válogatottunk hétfőn Pecicán mérkőzött meg a román korosztályos együttessel. Zsivoczky Gyula csapata 0-1-es hátrányba került az első félidőben, majd megfordította az eredmény, de végül 2-2-es döntetlent ért el.

Két mérkőzés Románia ellen
2008. április 17., 13:30

A jövő héten a román válogatottal méri össze tudását Zsivoczky Gyula korosztályos csapata, amely az őszi, hazai rendezésű Eb-selejtezőkre készül.

A hajrában egyenlítettek a fiatalok
2007. november 22., 16:13

A magyar U16-os válogatott a szerdai, 4-2-es zentai vereség után Szegeden 2-2-es döntetlent ért el felkészülési mérkőzésen Szerbia ellen.

Szerbia két góllal jobb volt
2007. november 21., 17:09

U16-os együttesünk szerdán Zentán Szerbia korosztályos gárdájával mérkőzött meg. A Zsivoczky Gyula által vezetett csapat 3-0-ás félidő után 4-2-es vereséget szenvedett.

Két mérkőzés Szerbia ellen
2007. november 20., 13:23

Zsivoczky Gyula együttese a héten két felkészülési mérkőzésen is pályára lép Szerbia ellen. U16-os együttesünk először szerdán, 14 órakor Zentán mérkőzik meg a szerb korosztályos gárdával, a „visszavágó” pedig csütörtökön 12 órakor lesz Szegeden, a Tiszaparti Stadionban.

Bemutatjuk a lengyel válogatottat IV.
2007. október 17., 10:41

Hagyományos sorozatunkban bemutatjuk a magyar válogatott következő ellenfelének játékosait. Szerdai riválisunk, Lengyelország keretéből végezetül a csatárok kerülnek sorra.