• Hírek

U15: Magabiztos győzelem Ausztria ellen
2018. november 01., 18:10

Négy gólt lőtt és győzött az Ausztria elleni második felkészülési mérkőzésén az U15-ös válogatott. A csapat sok lehetőséget dolgozott ki, szervezetten futballozott, az első félidőben egyértelműen uralta a játékot.

Biztató játékkal, de veszítettünk Ausztria ellen
2018. október 30., 18:19

Ausztria ellen ugyan 2–0–ra kikapott U15-ös válogatottunk Telkiben, de a fiatalok uralni tudták a játékot, a második félidőben alig engedték szóhoz jutni ellenfelüket.

Telkiben gyűltek össze az ország 14 éves tehetségei
2018. június 12., 13:03

A hét első két napján az U14-es korosztály legtehetségesebb játékosainak tartott kiválasztó edzőtábort az MLSZ sportigazgatósága.

Balszerencsés vereség Szerbia ellen
2018. június 07., 20:46

U15-ös válogatottunk csütörtökön Szerbiával játszott határmenti felkészülési mérkőzést Szabadkán.

U15: Fordulatos meccsen maradtunk alul a szerbek ellen
2018. június 05., 19:57

U15-ös válogatottunk kedden délután a szerbeket fogadta határmenti felkészülési mérkőzésen, Mórahalmon.

Kétgólos magyar siker Csíkszeredán
2018. május 16., 21:39

A magyar U15-ös válogatott a második félidőben szerzett két góllal 2-0-ra legyőzte a román korosztályos csapatot Csíkszeredán, ahol telt ház előtt, szinte hazai pályán lépett pályára.

Csíkszeredán készül a románok ellen az U15-ös válogatott
2018. május 15., 14:46

A csíkszeredai Székely Labdarúgó Akadémia kezdeményezésére, a Román Labdarúgó-szövetség meghívására Erdélybe utazott a magyar U15-ös válogatott, hogy szerdán délután felkészülési mérkőzésen összemérje erejét a román korosztályos csapattal.

Másodikként zárt Szlovákiában az U15-ös válogatott
2018. április 20., 14:24

A lengyelek ellen nem sikerült megismételni az első két játéknap eredményes futballját.

Újabb háromgólos sikert aratott az U15-ös válogatott
2018. április 18., 15:04

A szlovákiai Négy Nemzet Kupa második játéknapján a házigazdákat győzte le csapatunk.

Öt góllal és győzelemmel kezdett Szlovákiában az U15-ös válogatott
2018. április 17., 15:20

Belvon Attila együttese a finnekkel mérkőzött meg Szlovákiában, a Négy Nemzet Torna első játéknapján.

U15: hétgólos meccset nyertünk Podgoricán
2016. november 03., 13:41

U15-ös válogatottunk a keddi 2-0-ás sikert követően csütörtökön 4-3-re verte a montenegróiakat felkészülési mérkőzésen.

U15: kétgólos győzelem Montenegróban
2016. november 01., 19:22

Legfiatalabb korosztályos válogatottunk két mérkőzést játszik a héten Podgoricán, a keddi első összecsapáson 2-0-ás győzelmet aratott.

U15: A törökök ezúttal jobbak voltak
2016. szeptember 22., 19:39

A magyar férfi U15-ös válogatott második felkészülési mérkőzésén 3–0-ra kikapott Törökország legjobbjaitól Telkiben.

U15: Gólzáporos döntetlen Törökország ellen
2016. szeptember 20., 21:23

A magyar férfi U15-ös válogatott Preisinger Sándor irányításával 2–2-es döntetlent játszott Törökország legjobbjaival a Telkiben rendezett felkészülési mérkőzésen.

Telkiben bizonyíthattak az ország legjobb 14 évesei
2016. június 08., 14:14

Az MLSZ idén elindított megyei tehetségfejlesztő programjának legügyesebb labdarúgói két napon keresztül futballoztak Telkiben.

U15: revánsot vettek a svájciak
2016. május 26., 18:08

Svájcban edzőtáborozó U15-ös válogatottunk csütörtökön második mérkőzését is lejátszotta a házigazdák korosztályos együttes ellen.

U15: győzelemmel kezdtünk Svájcban
2016. május 24., 15:11

A Svájcban edzőtáborozó U15-ös válogatottunk 1-0-ra legyőzte a házigazdákat a két csapat Fribourgban rendezett felkészülési mérkőzésén.

Nemzetközi tornát nyert Budapest U14-es válogatottja
2016. május 12., 20:06

Belgrádban nemzetközi tornán vett részt Budapest korosztályos U14-es regionális válogatottja. Nem is akármilyen sikerrel!

U15: szervezett játékkal döntetlen a szerbek ellen
2015. november 05., 12:19

U15-ös válogatottunk ismét megmérkőzött a szerb korosztályos csapattal, és ezúttal szoros mérkőzésen, döntetlent ért el Mórahalmon.

U15: megérdemelt szerb győzelem
2015. november 03., 16:49

U15-ös válogatottunk Mórahalmon mérkőzött meg a szerbek korosztályos csapatával.