Ismét volt magyar gól a női BL-ben
Női A-válogatott   |   Archívum   |   2016. október. 12., 23:00

Ezúttal Vágó Fanny volt a szerzője, az osztrák St. Pölten színeiben.

A múlt héten Jakabfi Zsanett mesterhármast szerzett a német Wolfsburg színeiben a Chelsea ellen Londonban (0-3). A szerdai visszavágón derült ki, mennyire fontos volt a három találat, mert ezúttal 1-1-re végeztek a csapatok, így a wolfsburgiak 4-1-es összesítéssel jutottak tovább. A magyar válogatott játékosa végig a pályán volt.

Egy másik magyar válogatott labdarúgó, Vágó Fanny góllal járult hozzá az osztrák St. Pölten dániai 2-2-es döntetlenjéhez a Bröndby ellen, de mivel a skandinávok idegenben nyerni tudtak múlt héten, ők jutottak a következő körbe.