• Hírek

FIFA-ranglista: egy helyre az eddigi rekordtól a válogatott
2012. augusztus 08., 11:53

A magyar válogatott, a legfrissebb, augusztusi FIFA-rangsorban megközelítette eddigi legjobb helyezését.

'Mandula', Izrael sikerkapitánya
2012. augusztus 07., 18:20

Két magyar edző is irányította szövetségi kapitányként hajdanán az augusztus 15-én Budapesten pályára lépő izraeli válogatottat.

Sajtóakkreditáció a Magyarország-Izrael mérkőzésre
2012. augusztus 06., 14:17

A Magyar Labdarúgó Szövetség Marketing- és Kommunikációs Irodája a mai naptól fogadja az akkreditációs kérelmeket a válogatott Izrael elleni felkészülési mérkőzésére.

Másodszor is legyőztük a hollandokat
2012. augusztus 04., 23:54

Két napon belül másodszor is legyőzte a világbajnoki résztvevő holland együttest a magyar strandlabdarúgó-válogatott a siófoki Beach Arénában.

A Videoton javítaná múlt heti botlását
2012. augusztus 04., 20:11

Az Európa Ligában aratott győzelem után a fehérváriak Újpesten mérkőznek a bajnoki pontokért.

Legyőztük a vb-résztvevő hollandokat
2012. augusztus 03., 23:58

A friss vb-résztvevő holland strandlabdarúgó-válogatott két mérkőzésen is összeméri erejét a magyar nemzeti csapattal.

Tizenhat éve nem nyert Győrben a Haladás
2012. augusztus 03., 21:17

A győriek négy gólt kaptak, a szombathelyiek négyet rúgtak az OTP Bank Liga 1. fordulójában, mégis az ETO lesz az esélyesebb szombaton.

Új edzővel javítana az MVM Paks
2012. augusztus 02., 18:08

Az OTP Bank Liga 2. fordulójának pénteki játéknapján négy vidéki csapat lép pályára.

A válogatott is homokra lép a bajnokság utolsó hétvégéjén
2012. augusztus 02., 11:59

Siófok ad otthont a Nemzeti Strandlabdarúgó Liga végső küzdelmeinek.

Szalai Ádám: új szerződést ért a sikeres félszezon
2012. augusztus 01., 23:14

Szalai Ádám számára rövidebb volt az előző szezon a megszokottnál, de hosszú kihagyása után is kulcsembere volt a Mainznak.

Féltucat gól a címvédőnek az olimpiai elődöntőben
2012. július 28., 13:39

Két mérkőzést játszott a magyar válogatott eddig július 28-án. Az egyiket álomszerű játékkal megnyerte a helsinki olimpián. A másik döntetlenre végződött – de nem az eredmény miatt emlékezetes elsősorban.

Az Eger 25 év után játszik újra NB I-es meccset
2012. július 26., 17:20

Pénteken megkezdődik az OTP Bank Liga 2012/2013-as szezonja, az első játéknapon két mérkőzést rendeznek.

Baróti és a BBC
2012. július 23., 10:03

Negyvenhat éve a magyar válogatott világbajnoki negyeddöntőt veszített ezen a napon. Meg egy kapitányt – szerencsére csak egy évtizedre. A szovjetek elleni vereség után Baróti Lajos lemondott.

Nagyszerű döntetlen a brazilok, a világ legjobbjainak otthonában
2012. július 22., 14:14

A magyar válogatott 41 évvel ezelőtt Rio de Janeiróban meccselt a világ legjobb nemzeti tizenegyével. A gól nélküli döntetlen világszerte elismerést váltott ki, miközben a mi játékosaink azon keseregtek, hogy győzelmi esélyt szalasztottak el. Brazília–Magyarország 0:0.

Németh Krisztián a Roda játékosa lett
2012. július 18., 15:12

A holland élvonalban szereplő Roda hivatalos honlapján jelentette be a válogatott csatár szerződtetését.

A magyar válogatott legfölényesebb idegenbeli győzelme
2012. július 14., 15:54

Száz esztendővel ezelőtt aratta története legfölényesebb idegenbeli győzelmét a magyar labdarúgó-válogatott. Sem előtte, sem azóta nem szerzett külhonban 12 gólt 90 perc alatt.

Koman Vladimir Oroszországba igazolt
2012. július 14., 12:42

A válogatott középpályása fél év után elhagyta a francia másodosztályú Monacót.

Zsák meg a folt az orosz futball büszkeségén
2012. július 12., 10:57

A fiatalabbak számára talán újdonság: a cári Oroszországgal is játszott két hivatalos mérkőzést a magyar A válogatott. Az elsőt éppen száz éve. Nem volt egy súlycsoportban a két csapat.

Tíz gólt hozott az első vidéki válogatott meccs
2012. július 11., 11:58

1949. július 10. nevezetes nap volt a magyar labdarúgás történetében: akkor játszott először vidéken hivatalos A válogatott mérkőzést a nemzeti tizenegy. Az ünnepi alkalomhoz ünnepi játék dukált: nyolc gólt lőtt Sebes Gusztáv együttese.

Eltékozolt győzelem Stockholmban
2012. július 09., 20:27

Kilencven évvel ezelőtt Stockholmban szerepelt a magyar válogatott. A csapat a második félidőben játszott jobban, 0:1-ről ki tudott egyenlíteni.