• Hírek

Csak két légiós a kazahoknál

A friss világranglista 124. helyén álló kazah válogatottal játszik szombat este a Puskás Ferenc Stadionban a magyar labdarúgó-válogatott.

Pihenőt kaptak a válogatott kerettagok

A szerdai, Albánia elleni győzelem másnapján Pintér Attila egy délelőtti edzést még tartott a játékosoknak, majd mindenki egy nap pihenőt kapott.

FIFA-ranglista: a 47. helyen a válogatott

A magyar válogatott két helyet visszacsúszott a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, jelenleg a 47. helyet foglalja el.

Pintér Attila a fiatalok bátorságát dicsérte

A szövetségi kapitány az albánok 1-0-ás legyőzése után elmondta: az önbizalom szerzés szempontjából nagyon fontos volt a győzelem.

Megszerezte első győzelmét a Pintér Attila vezette válogatott

Az albánok elleni felkészülési mérkőzés egyetlen gólját Priskin Tamás szerezte a 82. percben.

Két debütáns a kezdőcsapatban

Rózsa Dániel védi a kaput az albánok ellen, Heffler Tibor is helyet kapott a kezdőben.

Változások a válogatott keretében

Szakály Péter, Koman Vladimir és Nemanja Nikolics sem léphet pályára a szerdai, albánok elleni mérkőzésen.

Pintér Attila: bátor játékosok kellenek

A szövetségi kapitány hétfői sajtótájékoztatóján röviden értékelte a dánok elleni mérkőzés tapasztalatait, illetve vázolta a szakmai stáb előtt álló feladatokat.

Kikaptak az albánok a románoktól

A magyar válogatott szerdai ellenfele, az albán együttes szoros mérkőzésen 1-0-s vereséget szenvedett Svájcban a mieinkkel azonos Eb-selejtező-csoportba sorsolt románoktól.

Magyarország-Albánia: Pintér Attila kihirdette bő keretét

A szövetségi kapitány 31 fős keretet jelölt ki a jövő heti, Albánia és Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésekre.

Légiósokra épül az albán válogatott

A magyar válogatott jövő szerdán, június 4-én a Puskás-stadionban fogadja Albánia legjobbjait. Giovanni De Biasi, az albánok 58 éves szövetségi kapitánya kijelölte a kilenc napon belül három mérkőzést is játszó válogatott keretét.

Három gólt lőtt a Puskás Akadémiának Pintér Attila együttese

A Pancho Arénában játszott gyakorló meccset szerdán délután Pintér Attila együttese.

Szerdán összetartáson a válogatott

Pintér Attila együttese szerdán délután gyakorló meccset játszik a Puskás Akadémiával Felcsúton.

Nem bírtuk végig a dánok diktálta tempót

A dánok elleni csütörtöki felkészülési mérkőzés (2-2) második félidejében a dánok jelentős fölényben játszottak ugyan, de Varga József szerint az első félidőben nyújtott játékra lehet építeni a jövőben.

Pintér Attila az első 60 perccel volt elégedett

A szövetségi kapitány a dánok elleni 2-2-es döntetlen után elismerte, hogy a dánok közelebb álltak a győzelemhez, és az utolsó félórában játékban a mieink fölé nőttek. Az első hatvan percben mutatott játék ugyanakkor előrelépés volt a finnek elleni meccshez képest.

Hat újonccal döntetlen a dánok ellen

Kétszer is megszereztük a vezetést a dánok ellen a debreceni Nagyerdei Stadionban, de a skandinávok mindkétszer egyenlítettek, így döntetlennel ért véget a két csapat felkészülési meccse.

Sztárklubok futballistái ellen játszik ma a válogatott

Tapasztalt, Európa-szerte ismert rutinos klasszisokra és szikrázóan tehetséges fiatalokra épül a ma este Debrecenben pályára lépő dán válogatott kerete.

Pintér Attila a szurkolókra is számít

A szövetségi kapitány szerint a dánok előttünk járnak ugyan, de húszezer szurkoló buzdítása ellensúlyozhatja a lemaradásunkat.

Világsztár a dán szövetségi kapitány

A dán futballélet talán első számú alakja vezeti az ország válogatottját. Morten Olsen játékosként 102-szer volt válogatott, szövetségi kapitányként 148 találkozót töltött már a kispadon.

Futács hazatért Debrecenből

A támadónak egy korábbi sérülése újult ki, nem játszhat a csütörtöki, dánok elleni felkészülési mérkőzésen.