Szalai Ádám duplázott, simán nyert a Hoffenheim

• 2017-02-04 17:42:42 |

Szalai Ádám csereként beállva, mindössze húsz perc alatt szerzett két gólt a Bundesliga 19. fordulójában.

A magyar válogatott támadó csapata, a Hoffenheim 4–0-ra verte a Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

Az első gól előtt Szalai lendületből vezette rá a labdát a védelemre, majd a tizenhatosra betörve egy kényszerítő után közelről pofozta a hálóba a labdát (3–0).

Öt perccel később egy jobb oldali beadásnál emelkedett remek ütemben a rövid oldalon, majd a bal sarokba fejelt, beállítva a végeredményt – a gólokat az mlsz.hu oldalon tekinthetik meg.

Érdekesség, hogy ezzel a duplával Szalai Ádám négy találatnál jár a Bundesligában, és a másik két gólját is a Mainz ellen lőtte az őszi szezonban egy őrült, 4–4-es találkozón.

Újabb győzelmével Julian Nagelsmann csapata továbbra is harmadik a német bajnokságban.