MLSZ Szurkolói Klub: a nyertesek névsora

  • 2016-11-09 15:15:06 |

Az MLSZ közjegyző jelenlétében kisorsolta a Szurkolói Klub nyerteseit az Andorra elleni vb-selejtezővel, és a Svédország elleni felkészülési mérkőzéssel kapcsolatos játékban.

Magyarország–Andorra #csakegyutt TOTÓ nyertesei

1)  Tiszteletjegy és részvételi lehetőség a hivatalos sajtótájékoztatón:

  • Nándorhegyiné Farkas Renáta

 

2) Tiszteletjegy nyertesek:

  • Szabó László
  • Csépe László
  • Lengyel Krisztián
  • Urbán Antal
  • Márk István

 

Magyarország–Svédország #csakegyutt TOTÓ nyertesei

3)  Tiszteletjegy és részvételi lehetőség a hivatalos sajtótájékoztatón:

  • Kucsera Arnold

4) Tiszteletjegy nyertesek:

  • Schleinig Dániel
  • Kocsis Attila
  • Boa András
  • Mészár András Gergő
  • Nagy Gyula

 

Magyarország–Svédország stadiontúra játék nyertesei

5) Tiszteletjegy és részvételi lehetőség a stadiontúrán

 

  • Czégényi András
  • Subasitz András
  • Pál Gergő
  • Baranyi György
  • Tarnóczi Csilla

 

Ajándékcsomag nyertek:

Magyarország–Andorra #csakegyutt TOTÓ

  • Kovácsné Fodor Krisztina
  • Kissné Balogh Erika 
  • Madár Krisztián
  • Molnár József
  • Biró István
  • Kovács Antal
  • Braun Attila
  • Dér Ákos Gábor
  • Kucsera-Janovics Júlia
  • Bognár Andrea
  • Tóthné Aszódi Andrea
  • Várallyay Ákos
  • Szőke Róbert
  • Hegedűs Gábor
  • Kling Árpád
  • Kovács Levente
  • Orosz Csaba
  • Schiffer Dániel
  • Turner Zoltán
  • Speier Ádám Viktor

 

Magyarország–Svédország #csakegyutt TOTÓ

  • Németh István
  • Szilágyi Zsolt Roland
  • Balázs László
  • Szemes Sebastian
  • Molnár Dávid
  • Turócz Márk
  • Kolonics Gábor
  • Kovács Antal
  • Mayer László
  • György Dániel
  • Romics Doroti
  • Petroczki Krisztina
  • Juhász Gábor József
  • Banyárné Mógor Márta
  • Milánkovics Balázs
  • Szabó Eszter
  • Váradi István
  • Paucsics István
  • Miklós-Jávor Kristóf
  • Gyenes Tibor

 

Stadiontúra játék:

  • Albert Réka
  • Sándor Viktor
  • Horváth Tamás
  • Farkasné Erdős Krisztina
  • Magyar Attila
  • Kovács Dániel
  • Kiss Virág
  • Fischer Tibor
  • Imecs Ádám
  • Ravasz Péter András
  • Sándor Attila
  • Szabó László
  • Radvánszky Tamás
  • Kovács Fanni
  • Sulyok Gábor
  • Juhász László
  • Lukáts Márton András
  • Südi László
  • Bachraty Péter
  • Juhász Szabolcs Áron 

"B" csoport

Csapat M Gy D V RG KG GA P
  • Svájc
6 6 0 0 12 3 9 18
  • Portugália
6 5 0 1 22 3 19 15
  • Magyarország
6 2 1 3 8 7 1 7
  • Feröer-szigetek
6 1 2 3 2 10 -8 5
  • Andorra
6 1 1 4 2 13 -11 4
  • Lettország
6 1 0 5 2 12 -10 3

További mérkőzések

2017. augusztus 31. (csütörtök)

B | Groupama Aréna

  • Magyarország
  • HUN
  • Magyarország
  • 20:45
  • Lettország
  • Lettország

2017. szeptember 03. (vasárnap)

B | Groupama Aréna

  • Magyarország
  • HUN
  • Magyarország
  • 20:45
  • Portugália
  • Portugália

2017. október 07. (szombat)

B |

  • Svájc
  • SUI
  • Svájc
  • 20:45
  • Magyarország
  • Magyarország

2017. október 10. (kedd)

B | Groupama Aréna

  • Magyarország
  • HUN
  • Magyarország
  • 20:45
  • Feröer-szigetek
  • Feröer-szigetek
Főszponzoraink
Szponzoraink
Top